Prison Break

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
walker girl е во фаза на преселување :) ,
кога ќе се среди се надевам дека ќе не почести со мак. превод
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Друг жанр е тоа :)

Инача епзодава беше доста солидна и содржајна,ќе беше топ ако Махоун го убиеше нигерот ама за тоа ќе си причекаме.Сеа за сеа сум под импресии од Гречен,тоа е чудо е жена :vozbud:

а да и од на Сара деколтето сум импресиониран исто :)
Јас ништо не видов кај Сара. Ме тераш пак да ја гледам епизодата за да видам што чудо било тоа.
walker girl е во фаза на преселување :) ,
кога ќе се среди се надевам дека ќе не почести со мак. превод
Да бе. Со факултетот почнуваат деновиве. Штом се среди сигурно ке ја преведе. Ако толку сте за превод, гледајте си ја со српски.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
walker girl е во фаза на преселување :) ,
кога ќе се среди се надевам дека ќе не почести со мак. превод
Walker уште не ја гледала епизодата, во Струмица сум за викендов само, инаку во Скопје засега немам интернет па не очекувајте превод во скоро време.
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Многу луѓе зборуваат за серијава, многу се заинтересирав, ќе ја купам првата сезона деновиве и да погледнам што е.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.156
Многу луѓе зборуваат за серијава, многу се заинтересирав, ќе ја купам првата сезона деновиве и да погледнам што е.
Зараза е филмов.
Купи ги сите наеднаш право. :)
 

maca_

untouchable
Член од
23 октомври 2007
Мислења
54
Поени од реакции
0
и јас сакам да ја гледам новава сезона,ама интернетов ми заебава неможам да ги спуштам.можам да ги побарам по другариве,ама си чекам да се соберет поке.неможам по една две да ги гледам,да си се сместиш убо и 5-6 да си изгледаш,
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Јас мислам сега дека че се здружа Гречен со Т-Бег и триста мајмунџилаци че напра,го знајте Т-Бег,после Скофилд,најинтелегентен е во филмов.....Биче интересанто:vozbud:
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Јас мислам сега дека че се здружа Гречен со Т-Бег и триста мајмунџилаци че напра,го знајте Т-Бег,после Скофилд,најинтелегентен е во филмов.....Биче интересанто:vozbud:
Имаме праено муабет кој е најпаметен во серијава,
оди неколку страници наназад ќе видиш :)

и дојдовме до заклучок дека Т-бег е веднаш зад Скофилд и Махоун

значи редоследот би бил овој
1. Michael Scofield
1.1 Alexandre Mahone :smir:
[SIZE=-1][FONT=arial,sans-serif]3. T-Bag


[/FONT][/SIZE]
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Јас мислам сега дека че се здружа Гречен со Т-Бег и триста мајмунџилаци че напра,го знајте Т-Бег,после Скофилд,најинтелегентен е во филмов.....Биче интересанто:vozbud:
Гречен ке го држи Т - Бег во заробеништво, како што видов на трејлерот.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
A da ne znaete dali tipkava so ja glumi Sara ne sakala da glumi vo treta sezona pa zatoa ja umrea i ja ozivea ili toa bilo originalnoto scenario?
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
A da ne znaete dali tipkava so ja glumi Sara ne sakala da glumi vo treta sezona pa zatoa ja umrea i ja ozivea ili toa bilo originalnoto scenario?

Сара беше трудна во својот вистински живот....затоа и не можеше да глуми во 3та сезона
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Најновата епизода само што ја догледав, и дефинитивно пак станува интересно, нема да откривам детали, барем до утре :)
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Да, да, епизодата супер беше, напнато, интересно :vozbud:
Дај боже наредната уште појака да биди :smir:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
A be se dumam dali da ja pushtam sega ili da pocekam do kaj 12 pa da si ja pushtam onaka vo relax pozicija so ugaseno svetlo :D Ama nekako ne mozam da izdrzam upm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom