Prison Break

Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Prison break ми беше втора или трета изгледана серија. Прва ми беше Lost, , после неа ми беше оваа изгледа. Имам над 30 серии изгледано, ниедна не ми е била мене добра како Prison break.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.050
Поени од реакции
12.936
Мене и 4та ми беше некако со многу вишок елементи, ко sci fi да гледам на моменти, дијаманти вадење курци палци. 1ва и 3та сезона со затворот и 2ра животот во бегство ми беа топ. После некако во надолна линија падна, се гледа дека ептен труд е вложено, ама јбг тоа е кога некоја серија е толку добра и толкави високи стандарди ќе постави од старт.
 
Последно уредено:

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.607
Поени од реакции
11.149
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831
Ништо од ова, откажано е, само што пишаа FOX на фејсбук.. Вентворт Милер се откажал од проектот, сакал да стави крај на Мајкл Скофилд веќе.
Исто и Доминик Прсел...
Штета
 
Последно уредено:
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.607
Поени од реакции
11.149
Кај ќе се снима нов дел, ене го Вентворт се лигави со маж на инста, не го бива за ваква улога повеќе. :sick:
Па и самиот изјави демек повеќе никогаш немало да глуми стрејт лик.
Кој бот човече, педерчуга...
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831
Па и самиот изјави демек повеќе никогаш немало да глуми стрејт лик.
Кој бот човече, педерчуга...
То е.
Сега може да бега од ќорка во некој порниќ со педерана.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.871
Ко вчера да беше кога ја глеав. Ја копук мал, мајка ми доаѓа дома ми вика колешка една ми препорача некоја серија со затвореници дај да ја најдеме. Ја само изговор чекав за да излезам да купан/изнајмам филм/игра. Трчаници до ДДВ Хит се викаше во Порта Влае? И кажувам на таа што работеше таму, ми вика дојди за пола саат сеа ги дадов првите 3 епизоди. 50 денари филм беше или 5 за 200 мислам. Викам не бе ќе разгледам тука ќе бидам. Си отидов дома со 6 епизоди, почнавме да глеаме вечерта негде кај 10, до сабајле 2-3. Сабајлето одма на таа и викам дај ми се што има излезено од ова. Ден денес на мајка ми омилена серија.

Штета што ја упорпастија со новата сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom