Prison Break

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Добро бе, не сте слушнале за торенти? :D

Уште кога ја најавија си реков не ми е гајле дали ќе биде лоша или добра, битно пак гледам Prison Break :vozbud:

А епизодава супер беше :X3:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ептен е јако чувството да ги видиш повторно ликовите заедно, враќаат мемории. И мене ептен ме бендиса првава епизода, ќе видиме што ќе биде понатаму. :love:
 
Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
Добро бе, не сте слушнале за торенти? :D

Уште кога ја најавија си реков не ми е гајле дали ќе биде лоша или добра, битно пак гледам Prison Break :vozbud:

А епизодава супер беше :X3:
Ќе ја гледаше и јас на торенти, али случајно виде реклама на фокс дека ќе ја дават 1 ден покасно, и затоа ќе почекам инаку до сега ќе ја изгледаше.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Првава епизода беше Mission Impossible meets Transporter.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
На серии од ваков тип кога прават продолженија ми доаѓа да врискам од среќа, уште повеќе кога поминале години од завршетокот. Призн брејк беше првата серија која почнав да ја гледам и која ме натера да станам сериски наркоман. Враќа спомени упм, и посебно со тоа што главните ликови се повторно сите тука. Првата епизода одлична, брзо влезе во акција и не ме разочара. Ех да снимаа барем повеќе наместо само една сезона.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Само оваа сезона ќе биде потврдено е?
Никаде не најдов дека ќе има 6.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Уф добар старт жими се. Психопатов омилен ко и секогаш, мајстор.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Добро, серијава имат тврдокорни фанови и да ја посерат, пак ќе имат гледаност, тргнувам од мене, но не мојт да е лошо да ги видиш сите овие глумци пак на исто место во иста ситуација како порано, будит стари чуства, мило ми е шо се вратија, прва епизода добра, @Iceboy e во право дека украле нешто од транспортер но во секој случај УЖИВАВ.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
Мене ми изгледа дека некои луѓе гледаат серии само за да критикуваат што нечини. Абе опуштете се и уживајте утепајте 30-40 мин. Сваќам дебилни работи да се коментираат како негативни ама за се да се наоѓа замерка стварно не ми е јасно зошто гледаат некои филмови. Најверојатно само за да покажат колку добри критичари се. Првава ми е топ општо серијава со глумците со кои се привржавме неможе да разочара.
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Од респект за минатите сезони ќе ја изгледам и оваа..како прво многу набрзина почна цела приказна,како второ ќе почекаме водечката улога да ја носи Мајкл оти овај Линколн корупката кој антиталент за глума е типичен пањ, труп, уште од старт на нерва ми одеше :) За ликови како Ти-бег вреди ...во секој случај ќе биди интересна , мада искрено ме изнервира почетокот и тоталната неубедливост и ладнокрвноста на фактот дека Мајкл е жив.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.020
Поени од реакции
20.762
Првите 2 епизоди одлични :aplauz:Секогаш ќе има некои кои наоѓаат маани, а истите тие најчесто не ја ни гледаат серијата, гледаат 10-15 минути и мрчат што не им се допаѓа.
Имам чувство дека јака приказна ќе се развива и во оваа сезона, се надевам само дека Т-Бег ќе го гледаме што почесто. Маестрален е лудакот.
Ја си почнав прва сезона. Само прва, нормално. Фали Махоун </3.
Махоун се појавува во втора сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom