Prison Break

Член од
10 јуни 2016
Мислења
134
Поени од реакции
72
Реално на последнава епизода (сезона) немав чувства за разлика од последна епизода 4та сезона ........... тапа тапа последнава не ми направи кеиф ич
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.120
Поени од реакции
20.976
Премногу избрзано беше. Приказнава што ја имаат сместено во 9те епизоди, можеше комотно уште 9 да снимаат.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
И во 9 епизоди многу работи беа без врска и далеку од нивото на Prison Break, така да не ни сакам да си замислам што ќе се дешаваше во 18 епизоди. На стара слава скоцкано нешто ефтино за брза пара, тоа е јебига ама пак ке речам мило ми беше шо ги видив пак ликојте на едно место, јас ќе ја памтам како сериа со 4 сезони.
 
Член од
5 јуни 2015
Мислења
696
Поени од реакции
445
И сега ова ќе им биде дефинитивно крај на серијата?
Или може пак за некоја година ќе снимат нешто?

За пари секако се може од Холивуд да се очекува.

Не требаа овие 9 епизоди, и оние 4 сезони беа форсирани.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Какво срање од сезона, повраќам веќе 2 дена.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Втората сезона кога Т-Бег и дојде на бившата пред врата каков момент беше тоа. Тоа фалеше во оваа сезона, некои јаки моменти, ок имаше нешто јако ама ептен беше исфорсирана сезонава. Мислам дека сите фанови ја исплукаа сезонава.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Подобро и да не ја снимеа сезонава, најлош впечаток ми отави и многу лошата глума на сите глумци, ко и на нив да не им се глумеше и да не им беше по ќеиф сезонава, а па за приказната катастрофа ко за мали деца, идат тепаат убиваат цел свет го поминаа итн.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.388
До кога ке го музат серијалов? :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Си ја репризирам пак, каква легендарна неповторлива серија, перфектна глума од сите, перформансот на Т-Бег е еден од најдобрите било кога, а и сите други си имаа свои моменти. Се на се 11/10 оцена, уште милион сезони да се снимат ќе бидат прејаки за сите фанови, негативни коментари за серијава не признавам, ги множам со нула и ги прескокнувам :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Си ја репризирам пак, каква легендарна неповторлива серија, перфектна глума од сите, перформансот на Т-Бег е еден од најдобрите било кога, а и сите други си имаа свои моменти. Се на се 11/10 оцена, уште милион сезони да се снимат ќе бидат прејаки за сите фанови, негативни коментари за серијава не признавам, ги множам со нула и ги прескокнувам :)
И јас ја репризирам после 8 години и мило ми е што скоро ништо не памтам. :kafence:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Најпреценета серија еver. Прва сезона беше топ, останативе просечни. Последнава ни просечна не е, обична бљувотина.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Ги изрепризирав сите 5 сезони и сега имам проблем, следна серија, што и да пуштам ќе е класи испод :toe: на прсти се бројат сериите што можат застанат во иста реченица со Prison Break, а сите ми се гледани по неколку пати.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom