Prison Break

Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Третава епизода најдобра беше, а според трејлерот истото може да се очекува и од четвртата.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Ги изгледав трите епизоди, солидна.
Очекувано беше да фејлне нешто Мајкл, често знаеше да фејлне и у претходните сезони ама секогаш ќе најде начин :)
И јас забележав дека многу брзо почнува дејството, акцијата, но јебига, ако не се лажам само 9 епизоди ќе има сезонава а навикнати сме на 22 по сезона.
Линколн и мене ме нервира, ама сега уште повеќе затоа што многу чудно збори со тоа устата никаква, како да не ја отвора а зборови излагаат.
Всушност целиот sound editing/mixing ми е некако тиња, голем број на ликови кога зборат чудно се слуша звукот, како отпосле да е ставано...
Имаше шака чизи моменти но им простувам. Сукре малку ме разочара, не е тој тој.
Ликовите беа далеку подобри во претходните сезони но ајде, пребрзо е тука да се збори за тоа иако не знам што многу да очекувам кога уште само 6 епизоди ќе има.
Needs moar T-bag.
За Мајкл нема што да кажам, кажано е пред 6 години
https://forum.kajgana.com/threads/house-m-d.18675/page-42#post-4409724
Actor Wentworth Miller will guest in an episode House this fall!

<3333333333 Michael
I'd go gay for Michael
srsly
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Скроз забораив на серијава, сега од досада и ми текна дека нова епизода има. Каков крај ау...
Иначе колку ме нервира Линколн со тоа фацата груба, како карпа со нозе е. Не ме нервираше олку досега.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Според мене на исто ниво е сезона 5 засега со предходните сезони! Серија е топ, плус главните актери се тука. Јас почнав да ја гледам серијава пред 2 месеци, се познава колку Мајкл остарел и обелел во косата :icon_lol:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Последнава еп ми беше тапа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Издржи Мајклчеее
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Последнава епизода ме разочара, можеше Мајк да се вратит по истите траги назат дур не ги најт и другите траги кај шо се разделија па така да излезит на прав пат, а не вака базвезе со огномети на среќа.. Не огномети него петарди пукаше Линк, пак овој виде и слушна и ајде тука сум, ако беше толку блску до морето и бранојте ќе ги слушнеше, и ветер ќе се осеќаше али ај да не кејнам, во ред е само последнава епизода подфрли малце според мене.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Сајд бизнисот на Сукре XD
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Јас мислам дека нема епизода каде Линколн не му се заканува на некој дека ќе го убие ако не го остави брат му.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom