Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.596
Поени од реакции
1.089
Господе Евертон ги даваат и Норич, а Ливерпул со Лестер не мора не е занимливо тоа да се глеа... :tapp:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.566
Поени од реакции
20.663
Нема логичен одговор, освен ако имаат некоја „забрана“. Лани исто мислам имаше проблеми со овие утакмици од 16:00.
За утре ставиле 3 утакмици од 15:00, можеле бар едната да ја стават од 13:00 идиоти.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.058
Поени од реакции
184.758
Нема логичен одговор, освен ако имаат некоја „забрана“. Лани исто мислам имаше проблеми со овие утакмици од 16:00.
За утре ставиле 3 утакмици од 15:00, можеле бар едната да ја стават од 13:00 идиоти.
тука е до Скај проблемот, тие ги прават саатниците :D
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.022
Поени од реакции
7.572
Норич од кога ги победија Сити пропаднаа.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.566
Поени од реакции
20.663
fala
Автоматски споено мислење:

so e rabotava na stremot liv vodi 1-0 na rezultati 0-0
Автоматски споено мислење:

ova od lani da ne e
0:0 e резултатот, којзнае ти што гледаш.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.626
Поени од реакции
2.046
Си пишува на флешскор дека имаат технички проблеми, каснат со апдејти.
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.603
Поени од реакции
79.132
Со право казнета лежерност, срамота. 100 шанси имаа да дадат втор гол, се ебаваат ко мал фудбал да играат ебате.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom