Premier League - Season 2019/2020

Кој ќе биде шампион 2019/2020 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    280
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.058
Поени од реакции
184.758
Не дека гледам што се случува ама нека пишат кокошките кога ќе се докопаат до подобар менаџер од Покетино. Типичен пример за player power.
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
31.907
Поени од реакции
45.063
Spurs have not won a Premier League away game since beating Fulham in January.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.566
Поени од реакции
20.663
Во Словенија исто не ја даваат на првите три канали, туку на СК4 кај што сликата е очај затоа што не е ХД. Битно КХЛ и ВТА ќе има на СК2 и СК3 :pos::pos:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.027
Поени од реакции
74.319
Тамам рековме Тотенхем се единствена стабилна екипа од овие што се борат за топ 4....

Топ, Арсенал, Челзи, Јунајтед и Тотенхем вака ќе се борат за ЛШ:

 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
26.289
Поени од реакции
27.696
Во Словенија исто не ја даваат на првите три канали, туку на СК4 кај што сликата е очај затоа што не е ХД. Битно КХЛ и ВТА ќе има на СК2 и СК3 :pos::pos:
pa problemot e sto ni na 4,5 i 6 ja nema, a na sk hd im idat reading od vtora angliska liga, na 5 i 6 norwich - vila i barnli - everton. Idi najdi logika u vakviot izbor. :popce:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.058
Поени од реакции
184.758
Во Словенија на 4ката језда сликата е како со дигитрон да е снимано ама барем ја има и увек таму пикаат кога нема место на првите три, на српските и хрватските 4,5,6 уште Жикина династија ги немаат пуштено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom