Premier League - Season 2016/2017

Кој ќе биде шампион во оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    218
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.077
Поени од реакции
84.734
Честитки за Ливерпул, се надевам нема да разочараат во квалификациите, време беше да се врати Ливерпул во ЛШ. Не знам со овој тим колку би можеле, ама ете му шанса на Клоп да си ја покаже трансфер магијата летово :D
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.665
Поени од реакции
10.998
Жежок мраз, можеш уште сега да му пишеш на ацид да те дилитне, пошто очигледно сте мали за мојот сарказам, ти и едно 43927498234 дечишта на форумов. Од уста не ме извадивте, уши су ми прегореле.
Славете титула, што забога го оспорувате нашиот триумф на европскиот престол пред 9 години, башка што ретко кој тим со 6то место игра наредна сезона во лш. Да не се споредуваме сеа, пошто разликата е небаре давид и голијат. А ме нема, пошто идам на енглески.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.299
Поени од реакции
10.539
Жежок мраз, можеш уште сега да му пишеш на ацид да те дилитне, пошто очигледно сте мали за мојот сарказам, ти и едно 43927498234 дечишта на форумов. Од уста не ме извадивте, уши су ми прегореле.
Славете титула, што забога го оспорувате нашиот триумф на европскиот престол пред 9 години, башка што ретко кој тим со 6то место игра наредна сезона во лш. Да не се споредуваме сеа, пошто разликата е небаре давид и голијат. А ме нема, пошто идам на енглески.
Готов си и ти стари. Ќе коментирав сега нешто ама бегај, да не те служи форхендот уште па да ти поклонам винер :icon_lol:
 
L

Löwe

Гостин
Жежок мраз, можеш уште сега да му пишеш на ацид да те дилитне, пошто очигледно сте мали за мојот сарказам, ти и едно 43927498234 дечишта на форумов. Од уста не ме извадивте, уши су ми прегореле.
Славете титула, што забога го оспорувате нашиот триумф на европскиот престол пред 9 години, башка што ретко кој тим со 6то место игра наредна сезона во лш. Да не се споредуваме сеа, пошто разликата е небаре давид и голијат. А ме нема, пошто идам на енглески.
Допрва треба да видиме дали ќе игра
 
H

HoT IcE

Гостин
Жежок мраз, можеш уште сега да му пишеш на ацид да те дилитне, пошто очигледно сте мали за мојот сарказам, ти и едно 43927498234 дечишта на форумов. Од уста не ме извадивте, уши су ми прегореле.
Славете титула, што забога го оспорувате нашиот триумф на европскиот престол пред 9 години, башка што ретко кој тим со 6то место игра наредна сезона во лш. Да не се споредуваме сеа, пошто разликата е небаре давид и голијат. А ме нема, пошто идам на енглески.
Жално.
Веќе му пишав.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.594
Поени од реакции
52.421
Жежок мраз, можеш уште сега да му пишеш на ацид да те дилитне, пошто очигледно сте мали за мојот сарказам, ти и едно 43927498234 дечишта на форумов. Од уста не ме извадивте, уши су ми прегореле.
Славете титула, што забога го оспорувате нашиот триумф на европскиот престол пред 9 години, башка што ретко кој тим со 6то место игра наредна сезона во лш. Да не се споредуваме сеа, пошто разликата е небаре давид и голијат. А ме нема, пошто идам на енглески.
Има еден тим што заврши шести и како шампион на ЛШ играше наредна сезона во ЛШ :rolleyes:

Иначе...
:icon_mrgr::icon_mrgr:

И една за @ElNinho (последна) :D
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.281
Поени од реакции
21.697
Честитки за Ливерпул, се надевам нема да разочараат во квалификациите, време беше да се врати Ливерпул во ЛШ. Не знам со овој тим колку би можеле, ама ете му шанса на Клоп да си ја покаже трансфер магијата летово :D
Во Дортмунд имаше скаутинг тим со кој секој тренер би изгледал како трансфер-гениј. Задачата на Клоп е да ги направи играчите подобри и во тоа е многу добар. Не знам како стојт скаутингот во Ливерпул.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.525
Поени од реакции
6.178
Фанови на Челзи можело да дупат дека се шампиони. Е ај другите ќе дркаме. Еве јас дркам 4 сезони веќе дека немам право да дупам. :place:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Во Дортмунд имаше скаутинг тим со кој секој тренер би изгледал како трансфер-гениј. Задачата на Клоп е да ги направи играчите подобри и во тоа е многу добар. Не знам како стојт скаутингот во Ливерпул.
Екстра е. Да е жив и здрав Саутемптон :D
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.337
Дали Сотон би одел во ЛЕ доколку Манчестер освои ЛЕ годинава?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Дали Сотон би одел во ЛЕ доколку Манчестер освои ЛЕ годинава?
Не, максимум 7 екипи од една лига може, Шпанија кога имаше 5 во ЛШ, во Ле играа два тима.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom