PlayStation 4

Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Ја произведуваат сеуште четворката на ново? Има од каде да се купи? На Анхоч, Сетек и Галерија стои дека нема на залиха а ја има како опција, ама ако е како со петката, тешко дека ќе стигне во догледно време.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.934
Тешко дека ќе најдеш. На старо не ти се исплати, зашто рипна цената на 300 евра за конзола со 500 гига. Цепки. Тоа дека чипувана. Абе комедија. Нивната чипувана, празна, вреди повеќе од моето про, со 20 дигитал игри ААА наслови, и 4 физички на цд. Ама тоа е пазар, побарувачка понуда.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.649
Завршена и Marvels Spiderman:Miles Morales .
Прегледај го приврзокот 320535
Poveli tuka :)
 
Член од
15 мај 2016
Мислења
142
Поени од реакции
60
Ја произведуваат сеуште четворката на ново? Има од каде да се купи? На Анхоч, Сетек и Галерија стои дека нема на залиха а ја има како опција, ама ако е како со петката, тешко дека ќе стигне во догледно време.
Имам PS4 Pro 1ТВ. Купен е ноември 2020. Има две игри. Играно првите 2 месеци и отогаш ми е спакувано.
Мислам дека поново од моево тешко некој да би го продавал.
Ако си заинтересиран пиши ми порака ќе договориме. Ќе ти го дадам поевтино од огласи.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Земав пс4 и сеа нов сум на тоа поле и не знам како што треба.
Како може да се купи PS Pus од кај нас?
Нешто што читав напрајв 2 акаунта едена УС и еден на УК.
Некој да каже како е налесно да се купу и активира PS Plus?
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
150
Поени од реакции
74
Регистрирај USA account ,купи gift card од
Pcgamesupply.com и со истата ќе можеш да купиш претплата за PS Plus во Playstation store.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.934
Kako da aktiviram psnow? Kupuvam pretplata od cd keys ( gledam tamu se najeftini), dobivam redeem code i go vnesuvam i tolku? Treba li da se vnimava na region, da bidat usoglaseni? Gleam ima mnogu dobri downloadable igri, pa bi zel pretplata za 3 meseci.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
150
Поени од реакции
74
Претплатата што ќе ја купиш од CDkey мора да биде за истиот регион на кој ти е регистриран PS account.Подобро купи претплата за целата година многу е по исплатлива.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Ја играм Assassins creed Valhalla,некако многу зборење има а малку акција ..И пуста Англија и нејзината магла ништо не се гледа чепкав нешто сетинзи ама ништо не направив..
 
Член од
17 август 2012
Мислења
63
Поени од реакции
8
Некој да продава контролер за PS4 и цена?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Ја има ли некој NBA 2K22? Дали има некои позначајни разлики помеѓу 2К20/2К21 споредено со 2К22... 2К21 немаше никакви разлики споредено со 2К20, ме интересира дали вреди да се купува 22-кава?
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Имам PS4 Pro 1ТВ. Купен е ноември 2020. Има две игри. Играно првите 2 месеци и отогаш ми е спакувано.
Мислам дека поново од моево тешко некој да би го продавал.
Ако си заинтересиран пиши ми порака ќе договориме. Ќе ти го дадам поевтино од огласи.
Се снајдов друже, фала на понуда :)
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.831
Поени од реакции
24.232
Вреди?

Како и да е на листа ми е за играње зашто како мрднат ги имам изиграно сите претходни Assassins Creed делови, али се мислам дали вреди да ја приоритизирам пред други наслови како на пример Red Dead Redemption 2, Resident Evil VII и VIII и уште некои.

Убаво е ако не ти е проблем во иднина за игриве што ги стопроценташ да напишеш и две-три реченици за нив. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom