PlayStation 4

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.250
Поени од реакции
42.022
Фала на инфо. Конечно една паметна одлука да направам со тоа што симнав демо за почеток и почекав да ја пуштат на попуст :D

4-5 дена откако го купив го пуштија истиот пакет со гратис Uncharted 4: Thief’s End и The Last of Us, а контролерот со гратис Спајдермен. Баксуз :D
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
30.742
Поени од реакции
42.726
Фала на инфо. Конечно една паметна одлука да направам со тоа што симнав демо за почеток и почекав да ја пуштат на попуст :D

4-5 дена откако го купив го пуштија истиот пакет со гратис Uncharted 4: Thief’s End и The Last of Us, а контролерот со гратис Спајдермен. Баксуз :D
Ги имаш Анчартед 4 и Лест оф Ас по 10 долари, одма зимај. Е првите три Анчартед ги даваа бесплатно и ги пропушти за неколку недели :D

Иначе попуштив конечно и јас и земав ПС+ за цела година. Онаа понудана од cdkeys за триесетина евра стварно не смее да се пропушти. Уште првиов месец ги враќаш парите со тоа што ја добиваш COD: WWII гратис.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.609
Поени од реакции
27.725
Ima nekoj problem so logiranje na jutub?

Posle posledniot update ne mi dava da se logiram. Citnav demek rabotele na toa?
 
На врв Bottom