Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Младичу :pos2: за да играат онлајн мора да имаат оригинални игри кои ги плаќаат, кога ќе споредиш со икс боксот лајв се плаќа да, али можеш да играш пиратски игри online (потенцирам зошто не сфати дека претходниот пост се однесуваше на онлајн играњето), па сеa види што испаѓа поскапо и кој не плаќа...
Значи уште еднаш да поФторам да ме сфатиш (ќе се обидам попросто)

НЕ ПЛАЌААТ ЗА ОНЛАЈН ИГРАЊЕ тоа е фрее, ШТО ДА РЕЧАТ ТИЕ ШТО ПЛАЌААТ за псн+?????? Никаде не спомнав ни игри ништо.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Значи уште еднаш да поФторам да ме сфатиш (ќе се обидам попросто)

НЕ ПЛАЌААТ ЗА ОНЛАЈН ИГРАЊЕ тоа е фрее, ШТО ДА РЕЧАТ ТИЕ ШТО ПЛАЌААТ за псн+?????? Никаде не спомнав ни игри ништо.
Не можам да се расправам за безвезни работи и да цитирам што си пишал, и ме мрзи во моментов, ајде да речеме дека погрешно сме се разбрале и да не идеме off topic младичу :pos2:
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ја ти реков ако праиш јеилбрејк рачунај дека сум јак потенцијален купувач или на КЗ3 или КоД =)

P.S. Младичу Хаха! Good one Joey :pos2:
Aбе ако неможе стварно JB на 3.60 онда ништо, и да сакам нема да можам да направам... Само останува да ми одговори Sephiroth дали е лажно и тоа, се друго што видов е лажно 100%.
 
Член од
25 мај 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
jas imam ps3 playstation so laser so ne raboti znaci koa ke stavam cd ne go cita uopste samo go vrti unatre ali prasanjeto mi e dali e mozno bez da cita cd kako u mojot slucaj da se igraat igri so nekoj od ovie menagerive
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Е бре Џокер, зема ти ПС3 и се посра ПСНво :)
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
jas imam ps3 playstation so laser so ne raboti znaci koa ke stavam cd ne go cita uopste samo go vrti unatre ali prasanjeto mi e dali e mozno bez da cita cd kako u mojot slucaj da se igraat igri so nekoj od ovie menagerive
Да.....да имаш голем флеш или надворешен харддиск ќе ти заврши работа........за да можеш да префрлаш игри.

--- надополнето ---

Е бре Џокер, зема ти ПС3 и се посра ПСНво :)
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Е бре Џокер, зема ти ПС3 и се посра ПСНво :)
Мај плен ин ПСН доминејшон из комплит =) хухуху Бај д веј Ерт не ми кради мои штосови хаха
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Aбе ако неможе стварно JB на 3.60 онда ништо, и да сакам нема да можам да направам... Само останува да ми одговори Sephiroth дали е лажно и тоа, се друго што видов е лажно 100%.
Лажно е. Не постои JB за 3.60
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Аман бе како прашвите ко Sephiroth да ги прајт хакојте :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Уште една симпатична вест ... Наводно хакериве што им ебаа матер на Сони ги продаваат (сите) информации на сите ПСН корисници. Наводно им дале шанса на Сони да ги откупат назад, но Сони негира дека такво нешто се случило. Сони негираше на почетокот дека хак-атак е во прашање па после испадна дека "незнаеле" дека во прашање е хакерски упад. Ако ова е точно со шиткањево на информациите на ПСН корисниците тогаш Сони се во дип шит благо речено ... Source: http://www.destructoid.com/hackers-claim-to-be-selling-psn-users-personal-data-199978.phtml
 
Член од
25 мај 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Да.....да имаш голем флеш или надворешен харддиск ќе ти заврши работа........за да можеш да префрлаш игри.
dobro toa znam za prefrlanje ali koristam ja multiman menager i mi bara cd za da mozam da igram, imam samo 1 igra mortal kombat, dali postojat igri ili menageri so uopste ne baraat cd za igranje???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom