Sephiroth
Поени од реакции
130

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Другарче сака да го џејлбрејке сам неговиот PC. Па имаш ли линк од постапката која ти ја примени, за да биде све проверено офкорс. Наоѓа он туторијали на нет, ама колку се проверени... :)
  Г
  Ти си тој Sephiroth на Империја Онлајн во сојузот DEMIRHISAR? :)
  Аман бре доста ми пишувате тука, профилот не ми е сандаче за приватни пораки! Инаку Корун, ме претркал некој за Јовчето, а баш сакав со сласт да кликнам delete и да му поделам по некој картон.
  Епа јебига сега, T2 го снимале со аналогни камери, па за на Блу-Реј направиле дигитална конверзија. А што правиме со модерните филмови?
  Друже, џам слика од Блу-реј е релативен поим.

  Т2 го имам во .mkv од 15 гига, јесда е џам, ама пак од што е толку јака, има шум позади, бидејќи од 1992ра камери :)

  Иронично, зар не? :D
  B
  Еј врати го стариот аватар многу по магнетизирачки за око беше :P
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom