painkiller994
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • S
    да не случајно го имаш тој апдејт? неможам да го најдам, а се друго шо пробав заебават...
    Шо да ти речам другар, тоа е тоа, неможе да се игра сега за сега, за во иднина ќе видиме. Земи нешо друго праи, па и ти :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom