NeoTV IPTV (Neotel) - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
8 јуни 2014
Мислења
525
Поени од реакции
100
И ја сум на неотв друже, али мислам дека не е баш хд ова. Како и да е и хрт3 и 4 кај мене малку покасно ги пуштија, ќе видиме

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
dali se podobri kaj tebe slikata na sk2 i sk3? kaj mene denes e mnogu podobra
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.402
Поени од реакции
1.454
Може да се снима на уредот од неотел? Ако да, колкав капацитет има за снимање?
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
525
Поени од реакции
100
А дали може после да си го извадиш снименото видео на usb и да го гледаш на компјутер или било кој друг уред ?
znaci nemozes da go izvadis na usb no dodeka stoi vo snimeni materijale mozes da go gledas na tablet smartfon ili kompjuter so najava na neotv aplikacijata bidejki neotv ja imas na site uredi znaci i tvtekata i snimenite materijali i premotuvanje na programata vo zivo mozes da pravis na site uredi[DOUBLEPOST=1473771846][/DOUBLEPOST]
А дали може после да си го извадиш снименото видео на usb и да го гледаш на компјутер или било кој друг уред ?
znaci nemozes da go izvadis na usb no dodeka stoi vo snimeni materijale mozes da go gledas na tablet smartfon ili kompjuter so najava na neotv aplikacijata bidejki neotv ja imas na site uredi znaci i tvtekata i snimenite materijali i premotuvanje na programata vo zivo mozes da pravis na site uredi
 
Последно уредено:

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
2.914
Поени од реакции
1.905
znaci nemozes da go izvadis na usb no dodeka stoi vo snimeni materijale mozes da go gledas na tablet smartfon ili kompjuter so najava na neotv aplikacijata bidejki neotv ja imas na site uredi znaci i tvtekata i snimenite materijali i premotuvanje na programata vo zivo mozes da pravis na site uredi[DOUBLEPOST=1473771846][/DOUBLEPOST]
znaci nemozes da go izvadis na usb no dodeka stoi vo snimeni materijale mozes da go gledas na tablet smartfon ili kompjuter so najava na neotv aplikacijata bidejki neotv ja imas na site uredi znaci i tvtekata i snimenite materijali i premotuvanje na programata vo zivo mozes da pravis na site uredi
Па тогаш зошто има УСБ/СД порта/слот?
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.904
Поени од реакции
5.059
Па тогаш зошто има УСБ/СД порта/слот?
Најверојатно за да можеш со усб кабел да наполниш телефон а и слики да гледаш и да гледаш видео ставено на усб стик / сд картица. За друго не знам што би можело да е употребата.

И на Макс тв има усб порта ама само служи за полнење телефони затоа што нормално си влече струја кога ќе бцнеш усб кабел.
 
Последно уредено:
На врв Bottom