NeoTV IPTV (Neotel) - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.050
Поени од реакции
1.306
Овие па кдс не нудат комбо пакет со мобилна… каша попара значи. Џабе го рекламираат Green Mobile кога немаш попуст ако земеш комбо.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.435
Поени од реакции
3.790
Овие па кдс не нудат комбо пакет со мобилна… каша попара значи. Џабе го рекламираат Green Mobile кога немаш попуст ако земеш комбо.
Imaat kombo ama dali moze Replay i green ne znam...
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Ги тргнаа Еуроспорт 1 и 2 од НеоТв од јануари и не ги вратија воопшто а на новата платформа ги нудат во пакетот.
И после сакаат старите корисници да продолжат договор со нив ...

Дали има некој што користи Replay да каже дали андроид боксот кој го даваат за ТВ е нов или е од оние старите црни?
Исто така дали може да се земат 2 андроид боксови и доколку да која е цената на вториот бидејќи никаде на сајтот не видов дека пишува?
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.118
Поени од реакции
490
Ги тргнаа Еуроспорт 1 и 2 од НеоТв од јануари и не ги вратија воопшто а на новата платформа ги нудат во пакетот.
И после сакаат старите корисници да продолжат договор со нив ...

Дали има некој што користи Replay да каже дали андроид боксот кој го даваат за ТВ е нов или е од оние старите црни?
Исто така дали може да се земат 2 андроид боксови и доколку да која е цената на вториот бидејќи никаде на сајтот не видов дека пишува?
Novi se kako sto procitav na sajtot so ponov android, za vtor ke te informiram od ponedelnik koga ke prasam kaj niv
 

Kajgana Shop

На врв Bottom