Јефто
Поени од реакции
1.304

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Можеш да ја ставиш Делчевската Д1 Телевизија? :D
  Припази во иднина, не се спуштај на уште пониско ниво. Оти ти беше повеќе вулгарен.
  Избришан е офтопикот.
  Поздрав.
  moze li da se gledaat kanalite na smarttelefon android, so koj program
  pozdrav i fala odnapred
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Јефто
  Јефто
  Јефто
  Засега неможам ништо со сигурност да ти кажам. Работам на мобилната верзија. Како и обично, потребно ти е и VLC, но за Android. Еве ти го линкот: http://www.videolan.org/vlc/download-android.html
  Поздрав и кажи ми дали ќе ти работат каналите.

  ps: немам моментално SmartPhone и затоа незнам многу како ми е со сајтот на тоа поле
  M
  Инсталирав VLC и пак нејќит :)
  Јефто
  Јефто
  Па незнам, што ти пишува кога ќе кликнеш некој канал ?
  И кој канал конкретно не работи ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom