NBA Playoffs 2013

Кој ќе биде шампион во НБА за 2013


  • Вкупно гласачи
    194
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 март 2009
Мислења
8.601
Поени од реакции
10.253
и без пола тим сепак лејкерс многу се избрукаја, ај шо добија метла ама со 20-30 разлика дома две со ред, срамота..
еве го и двајт се откажа пред време, ништо чудно да му е последен меч за лејкерси
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Се еба се срина работава, метли на сите страни се даваат.
Можни последни мечеви за Хауард и Гасол во жтиве дресови.
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Кој викаше дека Денвер ке прават метла? :icon_lol:
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
Абе Кари е животно 22 поена во 3/4 :eek: Голема грешка на Карл што го стави милер да го чува.Ептен јаки шутери имаат Ворирс, Џек,Кари,Томпсон и Барнс игра солидно оваа пост сезона.Нека го залепи иги на кари на следната игра и нека не го пушта, исто како што прави тибодо со хајнрих на дерон и ноа на лопез.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.601
Поени од реакции
10.253
изгледа само клиперс-мемфис ќе оди 7...

иначе браво за вориорс мислам единствен бев тука шо ги имав нив како победник
 
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Ја спуштив Голден Стејт-Денвер во flv формат ама со ниеден не ми отвора многу ми кочи. Може да ми кажете со кој flv player да пробам?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.670
Морам да упатам еден срдечен поздрав до ТртМрт од дечково. Пошо нели Денвер ќе иде у конференциското финале.
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
eден дечко што пишуваше реферати и ставаше слики и текстовите му беа ко од росица....џабе се трескаше од земја кутриот....
trmrt, тој ти е маскота на темава :icon_mrgr:...Најколоритни постови има од цел форум :rolleyes:. Ама не е он, некој друг рече дека Денвер ке ги збришнеле 4-0 Вориорси...Нека не си крие сега, да се пријави за ремет :D
--- надополнето: 29 април 2013 во 14:43 ---
Абе секој си има прво да си навива и каже мислење. И јас искрено се надевав дека Денвер ќе стигнат подалеку, ама повредите и нив ги мачат.
Нема ништо лошо во тоа, ама кога си премногу самоуверен у стилот ''Денвер шампиони, денвер газат, без пораз идат у финале'', епа бате трпи си ремет :)
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
Морам да упатам еден срдечен поздрав до ТртМрт од дечково. Пошо нели Денвер ќе иде у конференциското финале.
Абе секој си има прво да си навива и каже мислење. И јас искрено се надевав дека Денвер ќе стигнат подалеку, ама повредите и нив ги мачат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom