#ivan
Поени од реакции
80

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • да фала за објаснувањето али ништо не се знае може сите 4ри репрезетнации(Македонија,русија,хрватска и германија) да се во круг...Јас реков дека се рачуна кош разликата севкупна во групата пошто тогаш ние сме моментално -57 и секако ке сме последни
  Дај молимте под објасними со овие 7 коша разлика што ја споменуваш за победа над русија.
  M
  Се извинувам најискрено, бев изнервиран од фудбалот:smir:
  фала за поправката сменив :) избриши го твојот пост ако сакаш :)
  P
  Ајде честито за третата титула годинава!
  В
  Мислам дека Тери си даде гол фер и коректно..и немаше фаул над Валдес..али нема врска.Нека ти е честито титулата..каква таква..
  В
  Знаеш зошто не ви честитам?Тешко ми е дека не поминавте педерски со судии.Иначе за играта цела сезона браво.Манчестер го надигравте во секој поглед,ама можеби не требаше да играте во финалето...
  В
  Не бе што ќе ни е..барселона е машина нема што..само можеби да не беше тој вашиот играч Том немаше ни да освоите ЛШ...речите му фала и не мрчите.А,наредна сезона ќе ви вратиме дупло.
  В
  Брат немаш поени да даваш репутација..биди ми поздравен.А за гледање ја го гледам мојот тим,барем не зема титули со судии.Чаос.
  Нека ни е честито новата титула а воедно и тројната круна !!!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom