Lycamobile Македонија

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.279
Поени од реакции
2.257
Super e jas ja imam instalirano nadopolniv 100mkd, za test okE ima se sto treba web stranata skockana vo app za mobilen brza lesna se najavuvas so br, ti stiga sms OTP i pravis sto sakas,detslna smetka itn..
Прати ми линк ако сакаш да видам дали е истата апликација што ја преземам и јас.Симнувам од плејстор али кога доаѓам избери земја не излегува ништо.Да не е до андроидот нешто дека е од постарите.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.830
Поени од реакции
1.838
Прати ми линк ако сакаш да видам дали е истата апликација што ја преземам и јас.Симнувам од плејстор али кога доаѓам избери земја не излегува ништо.Да не е до андроидот нешто дека е од постарите.
Prvata app,kaj mene e android10,koga ke instaliras odis next i imas odbiras zemja gi ima mislam site 23/4 lyca kade rabotat ja ima i MK.imas i odbir na jazik MK,super raboti
 

Attachments

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.279
Поени од реакции
2.257
Prvata app,kaj mene e android10,koga ke instaliras odis next i imas odbiras zemja gi ima mislam site 23/4 lyca kade rabotat ja ima i MK.imas i odbir na jazik MK,super raboti
Постар андроид имам за жал.Пробав од кај татко ми и работи од кај него (само не можев да се најавам со бројот ми вади дека не е регистиран а преку лаптоп со пасс влегувам на мојот профил) Како и да е супер е што е милион пати побрзо него на пц.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.830
Поени од реакции
1.838
Постар андроид имам за жал.Пробав од кај татко ми и работи од кај него (само не можев да се најавам со бројот ми вади дека не е регистиран а преку лаптоп со пасс влегувам на мојот профил) Како и да е супер е што е милион пати побрзо него на пц.
Da mn,pobrzo e jas probav so broj i otp koj stiga po sms,ako nese odjavis stois najaven...
 
Член од
8 април 2014
Мислења
113
Поени од реакции
9
Zdravo na site,vo plan sum za brzo da zemam sim od lyca,momentalno sum prepaid na A1 i sakam da znam kako ste zadovolni od nivnite uslugi vo smisla na ceni,mreza,internet,brzini i slicno..

Pozdrav !
 
Член од
18 септември 2014
Мислења
782
Поени од реакции
717
Добра е апликацијава за смартфон, врши работа.
 
На врв Bottom