Lycamobile Македонија

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.378
Поени од реакции
1.825
За колку време стига сим картичка нарачана од lycamobile.mk

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Se mislam za gosti da zemam Lyca mobile sim, gledam fini ponudi za tri meseci i mesec dena imaat, pa me interesira kako e brzinata na netot? oni A1 koristat, ima nekoj speed test napraveno?
 
Член од
15 јануари 2015
Мислења
424
Поени од реакции
381
Никако не ми успева со овие пакетите на подолг период,пробувам како гостин! а не сум логиран! кажете постапка која функционира за пакет на подолг период,како да го уклучам?
 
Член од
15 јануари 2015
Мислења
424
Поени од реакции
381
Никако не ми успева со овие пакетите на подолг период,пробувам како гостин! а не сум логиран! кажете постапка која функционира за пакет на подолг период,како да го уклучам?
Катастрофа од веб страница,не можеш нити да се логираш како стар корисник,само со нова сим картица.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
2.681
Поени од реакции
1.028
Ја пробал некој мобилната Апликација? Гледам ја додале и Македонија
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.830
Поени од реакции
1.838
Ја пробал некој мобилната Апликација? Гледам ја додале и Македонија
Super e jas ja imam instalirano nadopolniv 100mkd, za test okE ima se sto treba web stranata skockana vo app za mobilen brza lesna se najavuvas so br, ti stiga sms OTP i pravis sto sakas,detslna smetka itn..
 

Attachments

Последно уредено:
На врв Bottom