LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    286
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
На втора сезона сум, оваа Ана Лусија ќе стане likeable карактер или ќе криви муцки цела сезона :facepalm:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.093
Поени од реакции
5.738

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
На втора сезона сум, оваа Ана Лусија ќе стане likeable карактер или ќе криви муцки цела сезона :facepalm:
Јас ја завршив пред некоја недела, сите ги памтам... ќе стане лајкабл бе шо се секираш :icon_lol:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.966
Дечки некој го има изгледано Lost missing pieces? Пишува дека бил како надополнуванје на некои случки кои не ги покажале во серијата и биле мистерија до самиот крај т.е. никогаш не ги покажале. Да ми каже некој дали вреди да го гледам или е само губење време
Вреди ако сакаш да гледаш мртви луѓе цело време.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.594
Поени од реакции
10.238
Друже сме ги заборавиле ликовите кои биле... :pos::pos::pos:
Јас па 95% ќе ги памтам до крај на животот.. Раѕински, Хорас, Мартин Кими, Микаил Бакунин, Ники & Паоло и слични одма ми текнуват кои се.. Па мачката на Микаил памтам уште дека се викаше Надиа по гимнастичарката Надиа Команечи.. Очигледно имам проблеми :pos:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Толку сум уморен писхички дека турбо гледам, заспав сега пред малку, го сонував Десмонд како има интервју за работа со Семи Џенкис оној од филмот Мементо ако ви текнува што имаше шорт-терм мемори лост, тетоважи си правеше за да памти кој е и што.

На 12 епизода сум од сезона 6. Оваа сезона најинтересна ми е, дека поима немам што се случува, дали дека надуван ја гледав..
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
И јас се штрекнав, си реков да не има најава за reboot или продолжение... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom