How I Met Your Mother

Кој ви е омилен лик од серијата


  • Вкупно гласачи
    301
  • Гласањето е завршено на .

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.590
Одамна немав гледано и ај реков сабајле со поручекот ќе мавнам една. 5-тата доста ми се допадна, тоа со поклонот дали е од Тед или не е. Добра еп. се вратил хуморот малце. Ќе видам деновиве со другиве еп како е...не ве читав нагоре заради опасност од спојлери :D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ова беше една од полошите епизоди ever!!! Значи...:facepalm: Се изнамачив додека ја изгледав. На хартија звучи интересно римувањето, но многу лоша реализација, а приказната у епизодава - глупа до максимум.
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Ова беше една од полошите епизоди ever!!! Значи...:facepalm: Се изнамачив додека ја изгледав. На хартија звучи интересно римувањето, но многу лоша реализација, а приказната у епизодава - глупа до максимум.
Исто и на мене ме разочара :( Од што беше толку досадна нe ја изгледав наеднаш туку на неколку делови. :D Се надевам дека нема да има некое продолжение на таа епизода во таков стил со римување.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Може ли некој да ми прати линк да го гледам филмов онлине.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Ова беше една од полошите епизоди ever!!! Значи...:facepalm: Се изнамачив додека ја изгледав. На хартија звучи интересно римувањето, но многу лоша реализација, а приказната у епизодава - глупа до максимум.
Серијава имаше многу лоши епизоди во изминатите сезони, ама оваа дефинитивно беше најлошата. Не знам што бара во последнава сезона.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Срцка ми е мајката. Баш е супер и фина девојка и е симпатична. Не изгледа како супермодел, ама не е ни тоа финтата. Мајката е најдоброто што се десило во сезонава која одвај чекам да заврши.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom