How I Met Your Mother

Кој ви е омилен лик од серијата


  • Вкупно гласачи
    301
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Солидно, доста солидно, но затоа што се навикнавме веќе дека не е ситком туку романтична полу-комедија и драма.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не беше нешто епизодава, али интересно заврши. :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
како бе интересни? првиве 2 епизоди од новава сезона ми беа очајни, тешка патња.. едвај ги догледав, додека 3тава имаше некој моменти, почнав да ги гледам од почеток постариве сезони па колку се само појаки посебно 2 и 3 сезона беа врвот
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.591
Тапа, тапа и потапа се првите 3 еп. Серијата се претвори во чиста драма...ех кога ќе ми текне како се смеев во првите 3-4 сезони...а сега (n) али ќе ја догледаме сега, сме се фатиле на орото. :facepalm:
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Тапа, тапа и потапа се првите 3 еп. Серијата се претвори во чиста драма...ех кога ќе ми текне како се смеев во првите 3-4 сезони...а сега (n) али ќе ја догледаме сега, сме се фатиле на орото. :facepalm:
Истиот впечаток и јас го имам. Очекував да биде ептен интересна, како финална сезона, ама ме разочараа новиве епизоди. Па дури и ликовите многу, многу ми тупат. Едино Лили си го има задржано она нејзиното. Моментално она ми е најинтересна.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Истиот впечаток и јас го имам. Очекував да биде ептен интересна, како финална сезона, ама ме разочараа новиве епизоди. Па дури и ликовите многу, многу ми тупат. Едино Лили си го има задржано она нејзиното. Моментално она ми е најинтересна.
Тенкју Лајонес...:pos:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Епизодава беше најдобра досега...
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
Деветата сезона е за лечење запек, ако не можеш да сереш доволно е само една епизода да изгледаш и веднаш ќе се испосереш :D

Sent from my HTC One using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom