How I Met Your Mother

Кој ви е омилен лик од серијата


  • Вкупно гласачи
    301
  • Гласањето е завршено на .

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.733
Поени од реакции
73.529
Добар. Очекував дека баш ти ќе бидеш тој што ќе направи нешто вакво ама мислев дека ќе направиш нешто посуптилно, пример фотошоп од НПХ а во позадина еднорози, атомски бомби и разни глупости :icon_mrgr:

Него сликава ти е ставена од кај главата на некој а ?
Очекувам сека Asylum да направат некој sci-fi за вакви луѓе во стилот на јајцеглави :ROFLMAO:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.824
Поени од реакции
27.952
Никој не искоментира нешто за последната епизода.

А за BC(WW)?

Една од подобрите епзоиди, мајката дефинитивно треба да добие повеќе минутажа и дијалог, внесува свежина и нешто интересно во серијата.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.066
Поени од реакции
11.027
Никој не искоментира нешто за последната епизода.

А за BC(WW)?

Една од подобрите епзоиди, мајката дефинитивно треба да добие повеќе минутажа и дијалог, внесува свежина и нешто интересно во серијата.
BC e крив. Ептен го направија sissy. :D
Се` на се` нејќу да преречам последнава сезона направи добар камбек. Сеа не е тоа тоа, ама ако ги гледаш епизода по епизода, доволно си е. Мајката знаев дека е таква у карактер, иначе Тед ќе останеше девица до крајот на животот. Се уклапаат едноставно. А на моменти ме нервира тој.
Лили ми е ќеф више не ја хејтам толку као порано. Thank you Linus. :D
 
P

PewDiePie

Гостин
Мене ова ми е најклише сезона,башка тоа што се убиваат од повторување едни исто ствари,тед уште ја свиѓа робин,дали она уште го свиѓа него итн итн....налет више. Досадно е до смрт.
Скроз на сила ја гледам последнава сезона,тоа фенк ју лајнус ми иде на живци а обично лили ми е поомилена.

Баш сакам да има некој не очекуван крај и се ова да е сторија на луд старец по име тед кој живее во лудница и од време на време добива посети од неговите пријатели барни,робин,лили и машал. :p
 
На врв Bottom