Grand Theft Auto V

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
1.921
Поени од реакции
988
Стигнав до делот кај што Тревор му вика на Мајкл да иде на обука за пилоти, со авиониве поминав се ама хеликоптеров проблем... Неколку пати пробави се го кршев тоа хеликоптерот, само еднаш стигнав ама каснев 5-6 минути:D Шанса некоја да се прескокне има?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
4.651
Поени од реакции
2.369
Некој за мултиплеер ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.963
Поени од реакции
4.918
На стим играва моментално е 12 евра, со вклучена SHARK CARD 1,250,000 евра за online.

Играта, без додатоци е 29,99 евра :eek:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
553
Поени од реакции
179
За поклон за роденден ми е за едно дете играва.

Од каде може да се купи играва за на лап топ?
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.510
Поени од реакции
5.643
Од вчера вечер до пред 3 саата не ми се уклучуваше. Читав серверите им се паднати. Го имате проблемов?
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
25.752
Поени од реакции
26.114
Од вчера вечер до пред 3 саата не ми се уклучуваше. Читав серверите им се паднати. Го имате проблемов?
Grand Тheft Auto V timed out authenticating with epic services.
Овој еrror ми го дава, баталив за извесен период, глеам на reddit и други што ја земале ја имаат истата фрка.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.684
Поени од реакции
5.307
Grand Тheft Auto V timed out authenticating with epic services.
Овој еrror ми го дава, баталив за извесен период, глеам на reddit и други што ја земале ја имаат истата фрка.
Ова да не верзијата што ја даваат бесплатно ?! Од Епик ?!
 
На врв Bottom