Grand Theft Auto V

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076


http://www.rockstargames.com/

ТОЛКУ ЗА СЕГА!!!!!

УХУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.961
Поени од реакции
4.917
http://www.rockstargames.com/

ТОЛКУ ЗА СЕГА!!!!!

УХУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
Fuck Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!

Конечно вест за проолжението на серијалов. И не само вест, туку и траилер.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Значи на 2-ри Ноември имаме трејлер. Очекувам да биде само околу 1 минутка онака се набрзинка прикажано :).

Ме интересира зошто логото е зелено хмммм
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.961
Поени од реакции
4.917
Ништо чудно играва да биде налик GTA SA според приказна. Бар така мене ми делува логото со бројката.
Градот е најмалку битен кој ќе биде, но би сакал да бидат тие од горенаведеното име.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
3.783
Another piece of shit? Thanks, but no thanks.
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.278
Поени од реакции
2.972
Ајдееееее , али ако напраат пак shitty console port за PC се откажувам од Rockstar.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.727
Поени од реакции
7.543
Ништо чудно играва да биде налик GTA SA според приказна. Бар така мене ми делува логото со бројката.
Градот е најмалку битен кој ќе биде, но би сакал да бидат тие од горенаведеното име.
Не верувам дека би ги рекреирале градовите од Сан Андреас.
Според мене, најголеми конкуренти за град се Детроит или Чикаго.
Или можеби Vice City (Миами).
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Не верувам дека би ги рекреирале градовите од Сан Андреас.
Според мене, најголеми конкуренти за град се Детроит или Чикаго.
Или можеби Vice City (Миами).
Мене пак зеленото ме асоцира на Бостон :)
 
На врв Bottom