Grand Theft Auto V

Член од
30 април 2013
Мислења
179
Поени од реакции
58
Ја инсталирав GTA V без проблем и не кочи воопшто но човекот многу споро оди, второ дали може да се игра некогаш и без мисии како во четворката и трето зошто мора да оди човекот на буквите w,a,s,d на тастатурата и може ли да се промени на стрелките инаку играта е супер.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.220
Поени од реакции
3.253
Ја инсталирав GTA V без проблем и не кочи воопшто но човекот многу споро оди, второ дали може да се игра некогаш и без мисии како во четворката и трето зошто мора да оди човекот на буквите w,a,s,d на тастатурата и може ли да се промени на стрелките инаку играта е супер.
Mozes da gi promenes komadite mislam, inace za brzo odenje imas kopce, a imas i cheat codes za trcanje i drugi stvari. Idi tam u settings/keyboards vidi dali se menat.
Mini gi prvoite 2-3 misiicki da stignes do grad, posle toa mozes da se vozes kolku sakas....
 
Член од
30 април 2013
Мислења
179
Поени од реакции
58
Здраво постои ли некаква можност да го сменам ликот ?
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
^ cancerous community bois.

shifra za pucpuc omg.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
179
Поени од реакции
58
Полицијата досадна е во играва има ли некоја шифра како во сан андреас да не те брка
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
608
Поени од реакции
1.028
Абе кој век смо, шифри да тражете.
Шоубави трејнери има на gta5-mods.com, они шифри тражат, боже е плејстејшн 2.

богдачува.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.220
Поени од реакции
3.253
Ke upadnes u policiska kola i togaj nema da bide dosadna :)
 
На врв Bottom