Fantastico
Поени од реакции
180

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Другар така сме тролачки расположени, батали.

  Карти има само у билетарата на Јане и онлајн на МК ТИкетс страната да купиш ама мислам дека све е распродадено веќе ама за друг пат да си знаеш.
  Обезбеди ти карта?
  Fantastico
  Fantastico
  Убаво е тролање со 2-3 коментари плус, али 2-3 страници е труење на темата. Знам бе другар дека само таму има. За стоење беше прашањето, кога ќе почнат со продажба. Искрено, на крај се јавив во дирекција, едно девојче нововработено прв пат се јавува на телефон вика чекај да прашам, ми даде 3-4 телефони кои ги нема на интернет никаде и си добив инфо за картите. Фино лепо отидов си купив.
  Клипче
  Клипче
  Епа супер чим си се снашол иначе толку тролање има пошо истите прашања се вртат скоро секоја недела и редовните на темата шо сме малце се опуштаме.

  Се надевам ќе ги изгазиме Веспрем и тролањево ќе биде заборавено :D
  Fantastico
  Fantastico
  Ок е! Иначе со таков притисок од трибини како претходните не ни бега победата :D
  С
  еј здраво горан... од кај си ти??? ако може да кажеш мислам... онака прашувам,,,
  Мислењето од темата Мк акорди по слух ти е избришано.Тоа што го бараше побарај го во темата Музичка берза, бидејки таа е наменета за тоа.Поздрав
  Извини, ама дури сега ја видов пораката. Се надевам дека добро си поминал и дека не било тешко. И да ја видов порано пораката не ќе можев да ти дадам конкретен совет за Англиски 1. Како и да е, верувам дека си положил :) :) поздравче
  за стипендија нека изнесуваат примањата околу 10 000 или 12 000 за да не е очигледно:)
  ама мора добар просек да држиш
  со среќа
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom