OMG!!
Последна активност:
19 јули 2019 во 00:36
Член од:
27 февруари 2017
Мислења:
1.856
Допаѓања:
908
Поени од трофеи:
150

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
25 август 1994 (Возраст: 24)
Локација:
Фарски Острови
Професија:
Пилот

Сподели преку:

OMG!!

Пилот, Машко, 24, од Фарски Острови

Последна активност:
19 јули 2019 во 00:36
  1. k0k014
   k0k014
   Протести ќе има да ама го прочита ли насловот на инфомакс?
   Класично збирање на поени на смрта на Саздо.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. k0k014
    k0k014
    Не знам се е можно.Ќе видиме само каков ќе биде протестот во вторник ама јас мислам дека е момно нешто слично да е како оние протести за Монструм пред Основен суд од пред неколку години.Најверојатно и $ ќе бидат на тој протест па шансите да испадне од контрола се поголеми.Се зависи каква наредба паднала од главните играчи.
    23 декември 2018
   3. OMG!!
    OMG!!
    Мислам дека протестот ќе биде претежно мирен, бидејки сакаат да створат добра слика за себе пред оние кои тие мислат дека не ги познаваат, односно фаците од Европа, бидејки се надеваат дека можеби ќе направат притисок врз судството или власта или евентуално да имаат некакво алиби за да можат да тужат во Стразбур. Како и да е, се надевам дека ќе ја платат полната и праведната казна.
    23 декември 2018
   4. k0k014
    k0k014
    Ќе видиме.Наше е ако има некој грешки кај судот да се направи пак протест и да се покаже заби.Ама треба цел народ да испадне од Скопје зошто утре секое македонско дете може да биде Саздо.
    23 декември 2018
    На OMG!! му/ѝ се допаѓа ова.
  2. wot
   wot
   Namali go potpisot
   1. На OMG!! му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  25 август 1994 (Возраст: 24)
  Локација:
  Фарски Острови
  Професија:
  Пилот