Football Manager 15

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Си ја играм 12ката, скурчена ми е али јеби га. Си дадов еден интересен предизвик, во екипа да ми играат играчи исклучиво од бивша Југославија. Пошто во Германија за пријавување играчи нема ограничена квота на странци, играчи од младински погони и слични курци. Ги одбрав Штутгарт и уште у прва сезона т.е на прв трансфер период успеав да скоцкам Балканико тим.

exyustut.jpg

Знам дека е просечен и мртов тимот ама тоа успеав уште во прв трансфер период да соберам. Следното лето ќе се атакува и на класа играчи од типот на Јоветиќ, Модриќ, Манџукиќ. :D
81 милион евра потрошив за сите овие играчи освен Кузмановиќ и Бичакчиќ кои си играа тука. Скоро сите други се платени на рати, на 48 месеци. :D
 
Член од
4 декември 2014
Мислења
313
Поени од реакции
259
Ќе може некој да ми даде линк да симнам Menager 15 ама со реалните клупски грбови..
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
клупските грбови ќе мораш посебно да си ги спуштиш
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.163
Поени од реакции
5.332
Ајде добар торент од играва во пп ако може најдов еден на замунда ми го регистрираше како вирус тројанец :/
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ајде добар торент од играва во пп ако може најдов еден на замунда ми го регистрираше како вирус тројанец :/
Сите ќе ти ги регистрира како вируси освен ако не ја купиш оригинал , мора со искл антивирус да ја спушташ , инсталираш и играш .
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.163
Поени од реакции
5.332
Сите ќе ти ги регистрира како вируси освен ако не ја купиш оригинал , мора со искл антивирус да ја спушташ , инсталираш и играш .
Е ова боли, зашто ја избришав тотално ... во секој случај фала :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.171
Поени од реакции
16.596
Извинете дечки знам дека милион пати е прашано али излезе кракнат пач или да си продолжам со 14ката :D ?
 
Член од
14 јануари 2013
Мислења
42
Поени од реакции
25
A

Aexil Kong

Гостин
Оргиналот го имам за кракувана верзија ќе треба до Јули да се чека.
Од првата и втората слика гледам дека е различен скинот, ај ако не ти е тешко прати наваму по пп да ги видам па кој ми се повеќе допадне да го симнам.
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Од првата и втората слика гледам дека е различен скинот, ај ако не ти е тешко прати наваму по пп да ги видам па кој ми се повеќе допадне да го симнам.
Скинот е ист само позадините ги менувам.Еве ти линк од скинот и може да го користиш само ако ги имаш последните апдејти.
http://www.fmscout.com/a-scorpio-fm15-skin.html
 

Kajgana Shop

На врв Bottom