Football Manager 15

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.871
Ми се замрзна играта....мечот е завршен а ми се лоуда Next Highlight..не можам на одмор да идам...не можам ништо....само си тера играта иако пишува 3-1r дека е нели завршено.......чаре!??! Мора да има начин да не ја гасам играва и пак се што не се сејвнало да го играм??
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Има update нов од зимскиве трансфери негде за 15ката?
На fmscout гледам тргнале се за 2015, само за новата има.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.933
Поени од реакции
4.418
Некој да каже нешто околу повредите? На секој натпревар минимум по една повреда и тоа се повредуваат на најмалку 2 недели... Толку години ја играм симулацијава, ама вакво нешто ми се нема десено никогаш.

Што да правам?
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.757
Поени од реакции
2.238
Некој да каже нешто околу повредите? На секој натпревар минимум по една повреда и тоа се повредуваат на најмалку 2 недели... Толку години ја играм симулацијава, ама вакво нешто ми се нема десено никогаш.

Што да правам?
Намали интензитет на тренинг и намали го фаулирањето на натпреварите.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Некој да каже нешто околу повредите? На секој натпревар минимум по една повреда и тоа се повредуваат на најмалку 2 недели... Толку години ја играм симулацијава, ама вакво нешто ми се нема десено никогаш.

Што да правам?
Зашо не играш 16ка бе?
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.869
Поени од реакции
4.382
Дајте предложете некоја екипа европска,интересна за играње,да не е некоја прејака и пребогата со пари,него онака солидна,и да не е па ни без буџет па да купуем старци за фри :D
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Дајте предложете некоја екипа европска,интересна за играње,да не е некоја прејака и пребогата со пари,него онака солидна,и да не е па ни без буџет па да купуем старци за фри :D
Спарта Прага
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.282
Поени од реакции
9.308
Posledno sto sum igral e 12ka. Ponovite onaka sum gi uklucil kolku od radoznalost, da vidam sto ima novo. Koja verzija e najdobra za igranje od 12 do 16ka ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom