Football Manager 15

Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Дај пратете некој пач за фм 15. Некој од поновите апдејти :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.420
Поени од реакции
42.490
На замунда штотуку излезе верзија со последниов пач, ваљда 3.2 е последниот пач.
Баш да пробам да видам дал е ок, иначе воопшто не ја играв 15кава.

edit, The game is updated to the latest patch 15.3.2.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
На замунда штотуку излезе верзија со последниов пач, ваљда 3.2 е последниот пач.
Баш да пробам да видам дал е ок, иначе воопшто не ја играв 15кава.

edit, The game is updated to the latest patch 15.3.2.
Линк ако може ! :)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.212
Поени од реакции
16.654
На замунда штотуку излезе верзија со последниов пач, ваљда 3.2 е последниот пач.
Баш да пробам да видам дал е ок, иначе воопшто не ја играв 15кава.

edit, The game is updated to the latest patch 15.3.2.
Збогум лето, збогум животе
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.934
Поени од реакции
9.568
сакам да ја спуштам играва ако може некој во порака и торент и пасворд и апдејти итн ако има ко шо читам на странава од замунда ја имат валјда итн да ми пуштит да тепам по 1-2 сати во денот ко имам време
Фала
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
И на мене ако може пратете ми линк за симнување на играва.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
И за мене исто ако може
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.746
Поени од реакции
2.223
Има излезено namefix за андроид верзијата? Ништо не функционираше за имињата на играчите(сите до еден имаат шкљ имиња)
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.740
Поени од реакции
11.590
На замунда штотуку излезе верзија со последниов пач, ваљда 3.2 е последниот пач.
Баш да пробам да видам дал е ок, иначе воопшто не ја играв 15кава.

edit, The game is updated to the latest patch 15.3.2.
Како иде пачот? Да продужуем со 15.1.3 или да го симињам? :D
 
C

Castiel

Гостин
Боже каква игра... :D Сасуоло е дефинитивно најдобриот тим што некад сум почнал да играм ....одличен старт на сезона имам без да потрошам некоја голема пара..На пола сезона имам 70 гола дадено.... Заза И берарди искинаа напред а во средина Ледесма-гаго-Чизбах искинаа....назад се тапа примам голови ама се дур давам повеќе од што примам и не губам ок е...

 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ја ама сум се преебал со оној Piotr Trochowski да му ебам мајката.
Првиот пат коа ја играв играва пред да ми се преебе коНпЉутерот го земав на фри, ми играше у Сасуоло топ ми беше.
Сеа со новиве апдејти и пачови, почнувам со Борусија и ми требаше крило пошто пола екипа ми е повредена и викам ај да не трошам пари доека Ројс е повреден ќе ми игра Кагава таму плус ќе го зеам овој Трочовски колку да ми се најде за измена.
И го зиам и после приметувам дека типот имал бан од фудбал до 30.06.2015 години, мамицата да му ја ебам негова па и моја што сум глуп и ќор!

Иначе играва почнува да ме нервира, тоа гејмплејот за кур не го бива, пак паѓаат глупави голови од мртви агли, од корни, од нелогични додавања на мои играчи, од прелетување на обични топки на стаповите Хумелс и Суботиќ.

а, слободен агент ви е Касано исто и Звездан Мисимовиќ може да користи некоја сезона.[DOUBLEPOST=1433353240][/DOUBLEPOST]@Castiel ова тактикава на која верзија ја играш? 15.3.2?
 
C

Castiel

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom