Football Manager 15

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.604
Поени од реакции
21.051
Јаки имиња имаат клубовиве кај нас.

Преселниците.Имаат надприродна помош овие.Дерби дела Вода со ФК Кисела Вода.Овие сигурно се нафташи исто.Владе.Старите Момци се тука. Од Битола.Тоа е тој оптимизам, за интернационална слава.И мојот фаворит:

 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Lucas Romero е must buy! Неверојатен играч!
Ми го лапнале PSG за 11М сега ми бараат 62 :D инаку се снајдов искобинирав нешто оваа сезона ке идам на двојна круна.Зимајте го Depay звер е и тоj или Will Hughes Tactics_ Overview Overview.png
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.807
Поени од реакции
1.499
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Ова е пачот со вирус?Ако добро прочитав на темава, би требало да го иклучам антивирусот додека ја инсталирам играва т.е пачов?
Да тој е иако нее вирус антиврусот го регистрира така исклучи го имаш на 10 страна инструкции како да инсталираш ако имаш steam исклучи го.[DOUBLEPOST=1416795912][/DOUBLEPOST] БОЖЕ МЕ САЧУВАЈ ФУДБАЛ ЛИЕ РАКОМТ ЛИЕ :P
Lazio v Villanova_ Match Post Match.png
 
Последно уредено:
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Ми го лапнале PSG за 11М сега ми бараат 62 :D инаку се снајдов искобинирав нешто оваа сезона ке идам на двојна круна.Зимајте го Depay звер е и тоj или Will Hughes
Depay ми го лапнаа Тотнам, сакаше таму, ако му е, нека скапе сега! :D
А за Ромеро, ПСЖ ми нудеше 68 милиони, лагано ги одбив, па после дур се смиривме со копиљов пошто се налути, цела соблекувална против мене ја сврте! Ама сега сме во добрите. :)
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
207
Поени од реакции
143
Верзијава од 3ДМ на замунда колку е стабилна?
 

ziak92

Weezy
Член од
21 ноември 2007
Мислења
9.573
Поени од реакции
7.021
Џино Перуци и Баланта можете да ги лапнете за по 5-6 м на старт. Јас со Интер од сред сезона почнав зошто беа 10/11 и ги продадов Џонатан и Кузманович, а ги доведов овие двајца, плус на позајмица Кемпбел, Маркович и Чан. Кемпбел е машина за AMR со inside forward. За Ковачич немам зборови.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.733
Поени од реакции
5.398
Предлози за Winger-playmaker ?!
 
Член од
18 февруари 2013
Мислења
53
Поени од реакции
179


Ево мало од мене. Друга сезона. Ништа посебно. У првој сезони сам дошао до плеј офа и испао у полу финалу а медији су предвиђали 11 место. Сада ми иде онако у другој сезони, имао сам пар лошијих резултата али ево тренутне табеле.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.604
Поени од реакции
21.051
Има ФК Титан во 5та лига човече! Ги земав, ќе ги праам Реал сеа!
 
На врв Bottom