Football Manager 15

Ф

Флеш

Гостин
За во прв тим натпревар,во први 11 мора да има младинец,кога се заменува место него мора друг младинец. Хари Потер би било најдобро да одговори. :)
 
Член од
18 февруари 2013
Мислења
53
Поени од реакции
179
Тоа значи дека и мене ме има у играва. :drk:
Nisam ubacivao igrače tj igra ih sama regeneriše. E sad, ko hoće da se nađe u igri neka mi pošalje podatke gde igra i slično. Ja sam u principu sve završio. Samo neke formalnosti su ostale oko 4 i 5 MFL kao i to da dodam medije u igru. :)
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Nisam ubacivao igrače tj igra ih sama regeneriše. E sad, ko hoće da se nađe u igri neka mi pošalje podatke gde igra i slično. Ja sam u principu sve završio. Samo neke formalnosti su ostale oko 4 i 5 MFL kao i to da dodam medije u igru. :)
Брат ти пушти ја што е можно побрзо,за да можеме да ја симнеме ние и да почнеме да играме..
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Мене иначе засега ми е топ играва. Неам посериозни проблеми со повреди, the usual е ко што треба да биде. Играчите се дешава да ми се пожалат за нешто, али успевам повеќето да ги смирам. Немам ниедна замерка засега, може вие не сте добри педагози па затоа ви плачат :P
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Искрено, и јас сум позитивно изненаден до сега, иако малку ми е чудна, да не кажам сложена.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Браво Слоба, (y) Само на сликите не наидов на ОФЛ Валандово, а неможам да ја вклучувам играта сега, ја има или не? :)
 
Член од
18 февруари 2013
Мислења
53
Поени од реакции
179
Уф, па претражећи википедију и информације које сам добио са МакФудбала ту ми лигу уопште нису поменули. Остави ако имаш списак клубова тамо у теми па ћу исправити у УпДате. И само напиши у коју лигу улази победник. :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Јас уште немам одбрано клуб за сериозно, некои втора сезона се. :ROFLMAO:
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Кажете еден MC и eden DC не постари од 21 година и не поскапи од 25 милиони и двајцата заедно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom