Football Manager 15

Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
ај малце помош...
ја симнувам играва од nosTEAM (1.21GB) и при симнување 3 пати, еднаш на 46%, еднаш на 92%, антивирсуов автоматски ми ја брише целосно... и пак од почеток и пак истото. Прочитав дека требало да се изгаси антивирусов при инсталација, ама не и при симнување...
и дај ставете кој пач го играте и дали е океј..
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
ај малце помош...
ја симнувам играва од nosTEAM (1.21GB) и при симнување 3 пати, еднаш на 46%, еднаш на 92%, антивирсуов автоматски ми ја брише целосно... и пак од почеток и пак истото. Прочитав дека требало да се изгаси антивирусов при инсталација, ама не и при симнување...
и дај ставете кој пач го играте и дали е океј..
И при симнување треба да се изгази иди на 10 страна имаш упатство што како треба да направиш ако имаш steam исклучи го
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Без сон ме остава играва :гик: Не викам "ај уште една и спијам", викам "ај уште три" :D
Do kaj si ja vtora sezona na kraj nemoze nikoj juve da gi stigne bez poraz cela sezona jas ili vtor ili tret ke zavrsam a ke igram u finale na liga sampioni :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
Do kaj si ja vtora sezona na kraj nemoze nikoj juve da gi stigne bez poraz cela sezona jas ili vtor ili tret ke zavrsam a ke igram u finale na liga sampioni :D
Абе ти сега со инструкциите на 10та ќе ми ја ебиш цела година ама ај :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
мн мака мачам со селекцијата на играчи во tactics шубо си беше на 14 кликаш и одма ти ги обележва битните работи вака дури да проверам за секој па цел екран го зема, интерфејсот не ме бендисва има некој лек за да се врати барем малце на старо?

Иначе со Депортиво почнав сам ми го предложи ФМ

@LordDragonII оди на 10та страна
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
мн мака мачам со селекцијата на играчи во tactics шубо си беше на 14 кликаш и одма ти ги обележва битните работи вака дури да проверам за секој па цел екран го зема, интерфејсот не ме бендисва има некој лек за да се врати барем малце на старо?

Иначе со Депортиво почнав сам ми го предложи ФМ

@LordDragonII оди на 10та страна
I ja baram care za toa i za nekoi drugi raboti ama ne sum nasol nekako mnogu ja iskompliciraa
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.077
Поени од реакции
16.248
I ja baram care za toa i za nekoi drugi raboti ama ne sum nasol nekako mnogu ja iskompliciraa
претпоставувам тие др работи се повредите, ако продолжат вака да се повредват ќе стигнам со U19 да играм во прва постава :D
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
6.358
пачот ~40 минути ми се апдејтира ... и уште е до 60% толку споро кај сите идеше???[DOUBLEPOST=1417008613][/DOUBLEPOST]и сеа?



и зошто имам два фолдера sports interactive да не е до тоа?
 
Последно уредено:

StarScr3am

Ѓавол
Член од
22 септември 2009
Мислења
798
Поени од реакции
219
Плачам од повредиве. Цела напаѓачка линија ми се повреди.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Koлку се напнав за Depay сум ставил клауза од 48M и PSG послем една сезона понуди толку неможам да ги одбијам му понудив договр ме одби ми го лапнаа да ги лапне незнам што крв да им ебам :(

Давајете сега екстра ML некој не постар од 21 година не повеке од 40М
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Koлку се напнав за Depay сум ставил клауза од 48M и PSG послем една сезона понуди толку неможам да ги одбијам му понудив договр ме одби ми го лапнаа да ги лапне незнам што крв да им ебам :(

Давајете сега екстра ML некој не постар од 21 година не повеке од 40М
http://www.footballmanagerstory.com/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom