Fantasy Premier League 2020/21

Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Ингс? ДКЛ е повреден и јас треба да го мењам...
Не го дава за повреден ДКЛ кај мене, кога сакав сеа да мењам. Ќе видам после ќе му влезам со две нозе.
Се мислам и за Вернер да го зеам сеа, Вернее или Лака. Или пак ефтин напаѓач а подобар одбрамбен од Сити...
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Сучек на клупа го оставив, место него во прва постава Адамс ... :facepalm:
3 кола по ред се мислам да го стаам. Сеа со Жоржињо сум на клупа и Хoсе (новиот на Вулвс старетр)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.900
Поени од реакции
11.360
Mислев вчера кого да вадам од одбраната и викам што го ебам ке играм бен буст. Вклучувам сега и гледам не игра Вокер-Питерс и сум добил 0 од него. :mad: Инаку 7 поена барем ми донел бустот...
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
Го имав Гундоган на местото на Де Брујн. Ја променив одлуката во 17:10, го ставив Стерлинг.
Значи Сити на полувреме води 0:4, а главниот напаѓач и дури формациски најистурениот нема дадено гол.

Ај тој што е јамајканска курвица преценета (бесот говори од мене и ФПЛ играчот), ајде. Туку јас што упорно го форсирам, што кажува тоа за мене? Па уште капитен.
Пу.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.114
Поени од реакции
2.983
Го имав Гундоган на местото на Де Брујн. Ја променив одлуката во 17:10, го ставив Стерлинг.
Значи Сити на полувреме води 0:4, а главниот напаѓач и дури формациски најистурениот нема дадено гол.

Ај тој што е јамајканска курвица преценета (бесот говори од мене и ФПЛ играчот), ајде. Туку јас што упорно го форсирам, што кажува тоа за мене? Па уште капитен.
Пу.
Ако ти е полесно саучек го продадов колово немав место покрај звучните имиња како грилиш Медисон овој рове од арсенал
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Гундоган и Стоун ми се едини поодеби транафери. Евр
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.057
Поени од реакции
48.454
Го земав Медисон пред некое коло, ама се повреди одма. Беше неизвесен да го чувам за следен натпревар и го сменив со Заха.
Од тогаш врза 3 гола по ред :D
Го продадов Заха за Фоден. Останатото е историја...

Абе никако да го погодам тој четврти средњак :mad:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
18.888
Поени од реакции
39.761
Сучек е најдобриот играч у поглед на цената у играва бтв.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Дали оди добро колово?

 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.270
Поени од реакции
10.238
Се надевам ќе промаши пенал па од нервоза ќе му акне шамар на судијата и ќе биде суспендиран до крај на сезона.


 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
Фернандес денес го пропушта мечот.
MAN штотуку сподели.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom