Fantasy Premier League 2014/15

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.698
Поени од реакции
20.229
@Stefan-kobe дај пиши му ПП на Dale на форумот од СпортКлуб да ти го даде кодот од нивната лига, пошо си ти поактивен таму :D
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.321
Поени од реакции
7.284
a gde je vidal?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.604
Поени од реакции
21.058


Да си играме малце.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.944
Прв пат ќе правам тим, ова со светсково ме зарази ептен :)
 

Дејмон

It Girl. Rag Doll.
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.343
Поени од реакции
2.758


Kje go smenam Oscar so Sterling. Ili ne. Ili Nasri. Ili Lallana. Ili nekoj drug 8,5 sho e. Primer Santi.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.864
Поени од реакции
43.838
А што е ова Head to Head?
И тоа е лига, но поразлична од Класик.
Секое коло има различни двојки и играме едни против други. Кој има повеќе поени е победник и добива 3 поени. За реми 1 поен... стандард :)
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.335
Поени од реакции
3.944
И тоа е лига, но поразлична од Класик.
Секое коло има различни двојки и играме едни против други. Кој има повеќе поени е победник и добива 3 поени. За реми 1 поен... стандард :)
Фала на убавото објаснување :)
 
На врв Bottom