Fantasy Premier League 2014/15

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.880
Поени од реакции
43.952
Бујрум
http://forum.kajgana.com/threads/fantasy-premier-league-2015-16.78663/

Не очекував дека денес ќе ја пуштат, пошто вчера во player list уште ги имаше старите играчи и цени.
Од искуство од претходните години знам прво таму правеа апдејт, па после ден-два-три ќе ја пуштеа официјално играта.
Вредни биле од сабајле :D
 
На врв Bottom