Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Читам информации можно е да има затварање на Facebook и Instagram во Европа.

Сите во коментари мислат ако се затвори толку нема да има социјлни мрежи веќе :icon_lol:
сака само да ги заплаши зук, видете ме кој сум ја можам да ви го секнам фб. Целта му е да си ги носи податоците од европа на амерички сервери.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Ама после што ќе прават инфлуенсерките без инста... :place: :eek:
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.556
Поени од реакции
278
Има некој решение како да ти вратат профил со забрана за шерување, лајк и коментари?! Постои некоја онлајн помош или само ботовите се на Зукерберг и МЕТА во функција?!
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Цел ден не работи ФБ апликацијата кај мене. И кај други има ваков проблем?
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
985
Поени од реакции
3.897
Му се случи ли уште на некој место нотификациите, пораките и групите да се во центарот горе како до сега што беше да се преместени на левата страна? Не знам дали е во прашање некој апдејт или некоја бета верзија. За веб верзијата на фејсбук прашувам.
 

Attachments

Член од
12 март 2009
Мислења
19.710
Поени од реакции
15.581
Дефинитивно Фацебок воведува ДЕБИЛНА цензура !!!!

имаше пред некој ден, напис со некоја огорченост зошто пекарите и келнерите ги престигнале со плаати наставниците...
јас коментирав и пази сега, ЦЕНЗУРА


Your comment goes against our Community Standards on spam
---------------------------------------
No one else can see your comment.
We have these standards to prevent things like false advertising, fraud and security breaches.

Пекар е дефицитарна професија, не ја потценувај, а и келнери сега летно време се барат, н.пр. во Хрватска

а што не е во ред не ми е јасно, гледав уште лани преклани , нон-стоп огласи СЕ БАРА ПЕКАР....
 
Член од
12 јуни 2013
Мислења
93
Поени од реакции
47
Ви се случува ли споро скролање на одредени Фан страни на Фејсбук ? До што може да е проблемот?
 
Член од
12 јуни 2013
Мислења
93
Поени од реакции
47
За мобилна апликација прашував... И тоа не сите туку одредени Фан страни ...Може до апликацијата е...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
За мобилна апликација прашував... И тоа не сите туку одредени Фан страни ...Може до апликацијата е...
И мене ми се случува тоа. На некој страни споро се скрола на мобилната апликација.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.710
Поени од реакции
15.581
Дефинитивно Фацебок воведува ДЕБИЛНА цензура !!!!

имаше пред некој ден, напис со некоја огорченост зошто пекарите и келнерите ги престигнале со плаати наставниците...
јас коментирав и пази сега, ЦЕНЗУРА


Your comment goes against our Community Standards on spam
---------------------------------------
No one else can see your comment.
We have these standards to prevent things like false advertising, fraud and security breaches.

Пекар е дефицитарна професија, не ја потценувај, а и келнери сега летно време се барат, н.пр. во Хрватска

а што не е во ред не ми е јасно, гледав уште лани преклани , нон-стоп огласи СЕ БАРА ПЕКАР....
продолжува Дебилната ЦЕНЗУРА на мислења РАЗЛИЧНИ од на некој си таму...

Пред неколку дена Вучиќ најави Редовна Војска во Србија, 3 месеци, САМО за машки пол ....
Ana Jovanović obavezan ( neplaćen) rok ako bude mora da bude za sve; ako žene mogu da budu Oficerke, Policajke, Vatrogaskinje, mogu i vojnikinje... takođe i za onaj novokomponovani 3 ći POL, takođe za Gejove, Lezbe, Transeksualce i sve ostale fizički i psihički radnosposobne



Вчера во 21:15
За твојот коментар
Никој не може да го види коментарот.
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.383
Поени од реакции
3.077
Зашо ми се појавува оваа глупост кога не сум прекршил ни една од нивните усерени одлуки и закони?
аааааа.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom