Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.948
Поени од реакции
6.395
Зошто на апликацијава горе на тоа икончето од Месинџер не ми ја отвара апликацијата Месинџер туку во самиот Фејсбук отвара?
Screenshot_20220519-232007_Facebook.jpg

Може да се намести да ми ја отвара кога ќе кликнам на тоа иконче Месинџер апликацијата?

Последно уредено:

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.948
Поени од реакции
6.395
Зошто на апликацијава горе на тоа икончето од Месинџер не ми ја отвара апликацијата Месинџер туку во самиот Фејсбук отвара?
Прегледај го приврзокот 332906

Може да се намести да ми ја отвара кога ќе кликнам на тоа иконче Месинџер апликацијата?
Зарем никој не знае што е проблемов? Го средив пред една недела и еве пак се врати. Ме нервира што кога одам на било кој профил или страна и кликам да пишам порака ми отвара директно во самата Facebook апликација а не Messenger апликацијата. Пробав со рестарт на телефонот, бришење data на Facebook.
Со бришење data се средува но извесен период пак отвара директно преку Facebook.

Ужасно ме нервира затоа што јас сум навикнат да ми ја отвара Messenger апликацијата.

Член од
28 август 2009
Мислења
1.235
Поени од реакции
2.233
Зарем никој не знае што е проблемов? Го средив пред една недела и еве пак се врати. Ме нервира што кога одам на било кој профил или страна и кликам да пишам порака ми отвара директно во самата Facebook апликација а не Messenger апликацијата. Пробав со рестарт на телефонот, бришење data на Facebook.
Со бришење data се средува но извесен период пак отвара директно преку Facebook.

Ужасно ме нервира затоа што јас сум навикнат да ми ја отвара Messenger апликацијата.
Кај мене не е така, да не ти е до верзијата нешто на андроидот или верзијата на апликацијата?

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.948
Поени од реакции
6.395
Кај мене не е така, да не ти е до верзијата нешто на андроидот или верзијата на апликацијата?
Ми даде и update на Facebook ама ништо не помогна тоа. Андроид верзијата ми е 11 и последно update e направено на 17 мај 2022.

Член од
12 март 2009
Мислења
17.683
Поени од реакции
12.862
СЕГА ми доаѓа а за мој пост од 8.12.2021, сум пратил на ФБ ЛИНК од турска ТВ што даваше Ракомет Вардар во лига на шампиони
...........................................
Порака од тимот за поддршка

Денес во 02:09
За твојата објава
Никој не може да ја види твојата објава.

https://www.facebook.com/dimitar.....__cft__[0]=AZXZo3GvO3o2mmPEYH_Kky3CtS1hZit2qi9-msDK19Vkf-yWjRKmxw1TwxX8bCEjyX-Y1qLQOEWT2v_OMkkKYVR_DNyVryktcGLuI94qp2KXMMyvEwH4mYzM9cm4RBPSVwY&__tn__=%3C%2CP-R
Dimitar....
08 декември 2021 ·
Споделено со Само јас
Само јас

https://netsportv86.com/#
-----------------------------------

Не можеш да пристапиш до овој линк од Facebook
Линкот на кој се обиде да одиш не ги следи нашите Стандарди на заедницата.
..
:facepalm:
а да, СЕГА и не работи нетспорт ТВ, ама ТОГАШ гледав Неколку утакмици на РК Вардар

Kajgana Shop

На врв Bottom