DotA 2

Член од
22 јануари 2012
Мислења
614
Поени од реакции
407
алал да им е, баш ќејф ми беше шо освои ОG. Свака част на ana кој што се врати од пауза година време, и Topsen кој што беше земен у 5 до 12 у тимот, страшна игра
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
127
Поени од реакции
16
Барем локација ќе сменат на Ti наредна година. Се надевам во европа ќе биде Ti10.
 
Член од
4 јули 2014
Мислења
276
Поени од реакции
69
Decki dokolku nekoi od vas zarabotuva preku dota 2 i ima potreba od vadenje pari preku paypal ili kripto nek me kontaktira.
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
936
Поени од реакции
1.073
Сака некој акрана на јурнеро за 1000 денари?
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.533
Поени од реакции
5.232
Почнуваат сериите на време или има прво пола саат recap и такви глупости? Да не станувам за џабе во 4, да поспијам пола саат повеќе. :D
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.331
Поени од реакции
10.799
Почнуваат сериите на време или има прво пола саат recap и такви глупости? Да не станувам за џабе во 4, да поспијам пола саат повеќе. :D
мислам дека кај 4 и 30 почнуваат првите, може 5-10 мин порано.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.247
Поени од реакции
12.352
Дајте линк кај што може highlights да се гледаат.

Пак ќе гледаме LGD vs. OG финале. :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.335
Поени од реакции
19.799
Хаха не сум останал единствениот што прати Дота 2 про сцена.
Минески и Сикрет беше право лудило денес, заслужија Минески да поминат. Сикрет како игра нема да ме чуди, да испаднат утре од Перу дото :icon_mrgr:
ОГ против ЕГ напето како и секогаш, кур им играа на ЕГ со сликава од Нотејл :pos: :pos:
Дајте линк кај што може highlights да се гледаат.

Пак ќе гледаме LGD vs. OG финале. :)
Почнуваат сериите на време или има прво пола саат recap и такви глупости? Да не станувам за џабе во 4, да поспијам пола саат повеќе. :D
4 и пол некаде почнуваат со драфт колку што знам.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.230
Поени од реакции
18.846
Уште опстојува captain caveman?
1566507020292.png
Колку сакаше да ме запознае и да ме тепа...
 
На врв Bottom