Fiend
Последна активност:
26 април 2019 во 13:28
Член од:
29 март 2012
Мислења:
929
Допаѓања:
1.047
Поени од трофеи:
155
Албуми:
1
Фотографии:
1

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
14 јули 1993 (Возраст: 25)

Сподели преку:

Fiend

смут џезер, Машко, 25

Последна активност:
26 април 2019 во 13:28
  1. ЏинЏер
   ЏинЏер
   Среќен родендеееен! Се најдобро :)
   1. На Fiend му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Fiend
    Fiend
    Фала ти многу Џинџииии :)
    14 јули 2015
  2. TheWhiteMamba
   TheWhiteMamba
   Ако немаш време за теретана, од мене совет ти е да почнеш Insanity да си вежбаш, нема да згрешиш. :) (Претпоставувам имаш слушнато за вежбиве?)

   По 40 минути секој ден, мислам дека ќе бидеш задоволен ептен. Ем се чистиш, пошо ќе се потиш ко коњ :D, ем имаш вежби што ти ги активираат сите можни мускули, јас иако многу кратко ги вежбав, бев многу задоволен.
   1. Fiend
    Fiend
    Да да имам слушнато ама не сум пробал, може да се проба него ме интересира дали со вежбите се добива мускулна маса, дека има потење бааѓи (Како коњ) :D а нема никакво користење на тегови тука
    1 декември 2014
  3. dragonsky
   dragonsky
   Лајк за аватарот :D
   1. На Fiend му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. dragonsky
    dragonsky
    Најдобар :) !!
    20 јануари 2013
   4. Fiend
    Fiend
    Inaku i jas bi ja stail Ana deka sum za Chelsea,ali nov mi e avatarot pa ne ja menjam legendata :).
    20 јануари 2013
   5. dragonsky
    dragonsky
    Нема врска сликата битно дојди подружи не во темата малце :)
    20 јануари 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  14 јули 1993 (Возраст: 25)
 • Вчитување...