Zhan
Последна активност:
26 април 2019 во 17:41
Член од:
22 јануари 2012
Мислења:
542
Допаѓања:
295
Поени од трофеи:
110

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели преку:

Zhan

Машко

Последна активност:
[On Tapatalk]Viewing thread, 26 април 2019 во 17:41
  1. *Wizard*
   *Wizard*
   еј сеа видов дека го продаваш крајна цена 160?
   1. На Zhan му/ѝ се допаѓа ова.
  2. *Wizard*
   *Wizard*
   здраво zhan ist me again :) нормално дека можеш да го отклучиш или однесиго на сервис или куписи x-sim,r-sim или слично тоа ти е ко чип, го ставаш прво тоа па сим картичката и после у телефон и готово :) ако ти треба помош пиши :)
  3. *Wizard*
   *Wizard*
   би ти препорачал да си земеш 4s 50 евра разлика ти се види на пазар3 со 6 месеци гаранција со х сим, :)
   1. Zhan
    Zhan
    Невермајнд, зедов веќе 4ка :)
    22 јануари 2013
   2. *Wizard*
    *Wizard*
    Ок со здравје да се служиш може ќе ме убедиш да земем ајфон :)
    22 јануари 2013
  4. goranpandev
   goranpandev
   Ке ти пратам слики дај ми емаил
   1. На Zhan му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Zhan
    Zhan
    zan_pacino@hotmail.com - контактирај ме таму
    21 јануари 2013
  5. goranpandev
   goranpandev
   Продавам iphone 4 црн 16 gb otklucen raboti na site mrezi 220 евра
   1. На Zhan му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Zhan
    Zhan
    Може ли да ми праташ слики и е издрцан некаде телефоно, и дали е во здрава форма
    21 јануари 2013
  6. sartan
   sartan
   Шиткам Samsung star II, телефонот има 3.5 милиметарски џек за музика, капацитативен тач скрин, wifi, камерата е 3,15 Мегапиксели, картица 2ГБ. Све ова за 3700 денара http://www.gsmarena.com/samsung_s5260_star_ii-3718.php.
   1. Zhan
    Zhan
    Se ubavo brat, ali od takov telefon se otkacuvam :D t.e imam momentalno takov pa sakam da kupam nov :D
    2 февруари 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  Zet