DotA 2

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од HeRbEs, 13 октомври 2010.

 1. Chiksy^

  Chiksy^

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  1.815
  Допаѓања:
  1.668

Сподели преку: