Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Хахахаххахахахаххаха, стварно ме потресе кога почнавме авп скок да играме. Ме мрзи да преинсталирам цс...
Оди во config.cfg, отвори го во notepad и провери ги овие команди дали се вака:
crosshair "1"
cl_crosshairdot "1"
 
M

Macedon1um

Гостин
За наредниве 2 дена може да убациме и еден термин порано накај 2-3-4 саатот, и така ќе биде досадно со забранава за излегување од дома

Инаку јавно да го пофалиме @xxixka дечкото вчера поштено си изгази, има значителен напредок кај него (y)
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.581
Поени од реакции
3.590
Одлично, се гледа голем напредок во играта на @xxixka од почетокот па до сега. Пред се се радувам што се помалце и помалце кампува, а се разбира со тоа пополека стигнуваат и резултатите. Е сега на ред се и вечните ботови @Sasa Ilic и @gorantuborg кој само зборуваат, а никогаш не прават ништо, да го следат примерот на Кикето и конечно вечерва да имаат позитивен скор ... :love:
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Да го пофалам и ја кика се гледа дека си вежбал многу...на нормал ботови. Инаку немам желби ја да се покажувам на кантер, се покажувам на други полиња. ;)
 
Ф

Флеш

Гостин
Одлично, се гледа голем напредок во играта на @xxixka од почетокот па до сега. Пред се се радувам што се помалце и помалце кампува, а се разбира со тоа пополека стигнуваат и резултатите. Е сега на ред се и вечните ботови @Sasa Ilic и @gorantuborg кој само зборуваат, а никогаш не прават ништо, да го следат примерот на Кикето и конечно вечерва да имаат позитивен скор ... :love:
Саша искрено не прдна многу уште во напредок,но Горанчо е доста боље .... Споредувам со мене како пример во просек на игра ... Саша и јас сме тука,но Горан е подобрен .... Ако зборуваме за врвот,тука се Хикс,Бегинер,Бриџер ли се викаше,а и исто забораив дека и Рики позитивно боље е
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Направен е распоред на мапите
Во 20:45 ќе се пушта westwood
Следна по неа dust 2002
Воедно овие ќе служат за загревање
Потоа inferno, nuke, dust 2, aztec, и доколку сеуште има луѓе тогаш train, dust. Кога ќе нема, ќе се пуштаат помали како Italy, Italy 2, office, итн
Автоматски споено мислење:

@Rosemberg оти бе и ти овака не ме фалиш кога ќе ми тргне, туку ме обвинуваш дека користам читови?
Па сите се овие читери, мора да се фалат меѓу себе.
Јас и ти сме класа играчи. Морам малку да те мотивирам и налутам, со цел да го покажеш целиот потенцијал :pipi:
Такви ми се методите мене, сталинистички :sneaky:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom