Counter Strike - Quarantine

Со цел полесна организација за скара и пиво, масоните сакаат да знаат од каде сте:


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето ќе се затвори: .
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.545
Поени од реакции
15.715
Хахахха јака работа е математика на тј сервер, ем мозак вежбам, ем 1000 добивам за оружје. Не се секирај, иначе онј сс 12 слота работaja добро. :D

П. С. Штета што дрога нема тема. :D
Автоматски споено мислење:



Oнј друг сс 12 слота не сецка. :icon_lol:
Го рестартирав прееска со надеж дека ќе се поправи. Ептен запуштен е тој сервер.
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.151
Поени од реакции
4.724
Го рестартирав прееска со надеж дека ќе се поправи. Ептен запуштен е тој сервер.
Добар е сга, иначе на Срби поручи ги дек ке ги ги карамо сестре. :icon_lol: (Сори нот сори)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.545
Поени од реакции
15.715
Ги утепав од спамирање овие од Голд хоустинг, последно што ми пишаа денес е дека денес очекувале да проработи. :)
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.386
Поени од реакции
2.506
Дај нека не се заебаваат тие. Три дена без кантер збеснав, почнувам да се тресам. Од мака почнав Fortnite да играм :yid:
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.565
Поени од реакции
2.484
Дај нека не се заебаваат тие. Три дена без кантер збеснав, почнувам да се тресам :yid:
Потребен ми е тој фикс на допамин што го добивам кога ќе ми светнат зелени паричките од страна.. :uzi::shook:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.785
Поени од реакции
1.069
Dignete go site i udrete fotka i prakjanje na email hostingo , ako ima nekoja zenska ke ima poveke motivacija za resavanje na problemo ako ne ...
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.684
Поени од реакции
5.307

Ѓорче дава пари еве вака ....
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
267
Поени од реакции
503
серверот е со пуна пареа!
Агде царице!
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.231
Поени од реакции
9.664
Сменет е пасвордот...Кој е новиот?
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.151
Поени од реакции
4.724
Зашто ми е нишан овакв? И од мој тим кд ги гледам како гаѓав исто ги е...

1590184804828.png
 
На врв Bottom