Counter Strike - Quarantine

Со цел полесна организација за скара и пиво, масоните сакаат да знаат од каде сте:


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето ќе се затвори: .

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.684
Поени од реакции
5.307
Види ги нив .... аауууу :(
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
6.420
Поени од реакции
9.290
Хахахаххахахахаххаха, стварно ме потресе кога почнавме авп скок да играме. Ме мрзи да преинсталирам цс...
Оди во config.cfg, отвори го во notepad и провери ги овие команди дали се вака:
crosshair "1"
cl_crosshairdot "1"
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.151
Поени од реакции
4.724
Е овој пишуе, ако е тој :D

crosshair "1.000000"
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.684
Поени од реакции
5.307
Член од
4 октомври 2018
Мислења
1.060
Поени од реакции
2.390
За наредниве 2 дена може да убациме и еден термин порано накај 2-3-4 саатот, и така ќе биде досадно со забранава за излегување од дома

Инаку јавно да го пофалиме @xxixka дечкото вчера поштено си изгази, има значителен напредок кај него (y)
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.386
Поени од реакции
2.506
Одлично, се гледа голем напредок во играта на @xxixka од почетокот па до сега. Пред се се радувам што се помалце и помалце кампува, а се разбира со тоа пополека стигнуваат и резултатите. Е сега на ред се и вечните ботови @Sasa Ilic и @gorantuborg кој само зборуваат, а никогаш не прават ништо, да го следат примерот на Кикето и конечно вечерва да имаат позитивен скор ... :love:
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.151
Поени од реакции
4.724
Да го пофалам и ја кика се гледа дека си вежбал многу...на нормал ботови. Инаку немам желби ја да се покажувам на кантер, се покажувам на други полиња. ;)
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.684
Поени од реакции
5.307
Одлично, се гледа голем напредок во играта на @xxixka од почетокот па до сега. Пред се се радувам што се помалце и помалце кампува, а се разбира со тоа пополека стигнуваат и резултатите. Е сега на ред се и вечните ботови @Sasa Ilic и @gorantuborg кој само зборуваат, а никогаш не прават ништо, да го следат примерот на Кикето и конечно вечерва да имаат позитивен скор ... :love:
Саша искрено не прдна многу уште во напредок,но Горанчо е доста боље .... Споредувам со мене како пример во просек на игра ... Саша и јас сме тука,но Горан е подобрен .... Ако зборуваме за врвот,тука се Хикс,Бегинер,Бриџер ли се викаше,а и исто забораив дека и Рики позитивно боље е
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.765
Поени од реакции
8.883
Направен е распоред на мапите
Во 20:45 ќе се пушта westwood
Следна по неа dust 2002
Воедно овие ќе служат за загревање
Потоа inferno, nuke, dust 2, aztec, и доколку сеуште има луѓе тогаш train, dust. Кога ќе нема, ќе се пуштаат помали како Italy, Italy 2, office, итн
Автоматски споено мислење:

@Rosemberg оти бе и ти овака не ме фалиш кога ќе ми тргне, туку ме обвинуваш дека користам читови?
Па сите се овие читери, мора да се фалат меѓу себе.
Јас и ти сме класа играчи. Морам малку да те мотивирам и налутам, со цел да го покажеш целиот потенцијал :pipi:
Такви ми се методите мене, сталинистички :sneaky:
 
Последно уредено:
На врв Bottom