Kasabian
Поени од реакции
2.529

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Знаеш ли дек лик на твој аватар беше претија на админи од Само веј бајо мој. Они му објавива и лик и све. И мислу дек е од Пирот, ама не ме држи за реч.
  • Хаха
  Reactions: Kasabian
  Kasabian
  Kasabian
  Хахахаха најјак меме лик беше. Админите легенди, цел балкан се мајтапеше, нормално дека ке прети. Па и песна му направија :pos: Иначе скрос заборавив шо имам на аватар, со години ми стои. Арно парва ме потсети ке морам да го сменам деновиве :D
  Sasa Ilic
  Sasa Ilic
  Хахахахаха не га мењај бе, топ ти е. Само ичер случајно улегна и виде комент на парву, па викам да даду и ја коментар. :D
  • Љубов
  Reactions: Kasabian
  Брат
  Мноо ти е чудан и морбидан аватар.
  Ватафак ти е устфари,што е финта?
  Kasabian
  Kasabian
  Xахахаха епа брат имаше на времето една група на фб "Samo whey bajo moj'' си го ладеше некој со билдеров шо ми е на аватар му правеа мемиња :D многу беше популарна групата ама ја скинаа :D

  парва
  парва
  смени га бееееее
  плашиш ме : D
  Kasabian
  Kasabian
  Нејќу, сакам кошмари да имаш :D
  Me loves Kasabian. Да не знајш бендче некое слично на него?
  Kasabian
  Kasabian
  има многу такви бендчиња братче. слушни ги Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys(постарите албуми), The Strokes, The Kooks. Eве ти го најдоброто од тој стил на музика https://www.youtube.com/watch?v=EviXgp_F9yE :)))
  Добредојде на форумов, ти ја префрлив темата во Ноќен живот затоа што таму е делот за концерти, журки и дешафки, во Музика општо за музичарите и музиката која ја творат
  Kasabian
  Kasabian
  Фала и добро ве најдов. Добро си направил. Поздрав :))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom