Counter Strike - Quarantine

Со цел полесна организација за скара и пиво, масоните сакаат да знаат од каде сте:


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето ќе се затвори: .

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.683
Поени од реакции
5.307
АЈДЕ ВЛАГАЈТЕ НА ТОЈ НА ГОРАН
Автоматски споено мислење:

Монте е на тој ја шо го пишав, Горан на тој он што го пиша а другите не знам... Дур не се опраи кгн серверот не ја бива
донски сервер
Влези на Горан,маке
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
1.060
Поени од реакции
2.390
Може не е најдобар во кантер ама затоа математика растура Саша, сите пари им ги собра на серверов :LOL:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.765
Поени од реакции
8.883
Ајде дигнете го побрзо, @Шоути сака да се пука. Збесна од сабајле за пукање
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.545
Поени од реакции
15.715
Ајде дигнете го побрзо, @Шоути сака да се пука. Збесна од сабајле за пукање
Ај па ако не го дигнат наскоро, дојди во темата за мигрантите, ќе ја правиме интересната. :LOL:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.765
Поени од реакции
8.883
Никаде без него! Такви сте вие, еден против еден не ве бива, мора појачување. :D
Заедно сме посилни!
Баш како политичка кампања звучи :icon_lol:
@Ska Maniac загревај се баба :sneaky:
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
1.060
Поени од реакции
2.390
134.255.254.154:27015

Тројца сме засега, ако му се игра на некој нека иде
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.151
Поени од реакции
4.724
Душичка, види го! <3
Многу ми е мака што сте без сервер два дена. :(
Хахахха јака работа е математика на тј сервер, ем мозак вежбам, ем 1000 добивам за оружје. Не се секирај, иначе онј сс 12 слота работaja добро. :D

П. С. Штета што дрога нема тема. :D
Автоматски споено мислење:

134.255.254.154:27015

Тројца сме засега, ако му се игра на некој нека иде
Oнј друг сс 12 слота не сецка. :icon_lol:
 
На врв Bottom