Counter Strike - Quarantine

Со цел полесна организација за скара и пиво, масоните сакаат да знаат од каде сте:


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето ќе се затвори: .

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.765
Поени од реакции
8.883
Еве посебна тема за кантер страјк карантин едишн. Бидејќи стандардната тема има друга намена и цел заради која е креирана, со цел да не се мешаме во таа дискусија, дојде време да се одвоиме во сопствена тема. Сите што сте заинтересирани за играње,дружба, трачарење и оговарање на членовите на форумот повелете

Секоја вечер во 21:00

176.57.128.40:27025

Оваа е адреса за вториот сервер кој има 12 слота
51.195.31.241:27016

Може да се игра кога сака, не мора да се чека 21 часот.

Ова е адреса од серверот на кој се игра, додека пасвордот (тие што го немате) ќе го добиете во порака. Се што треба е да изразите желба на темава или да се обратите на некого од стандардните играчи. Со ширењето на пасвордот сме внимателни исто како и со ширењето на корона вирусот :sneaky:
Бидејќи серверот е донација од Шведска, ги исполнува сите европски стандарди :D Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов :icon_lol:
За тие што ја немаат инсталирано играва, одете на cswarzone.com спуштете ја и придружете се на екипата.
Секако, нема потреба да ви се напоменува дека cheat не е дозволено.
Темата е отворена по иницијатива на Донев и со притисоци од Агда која поседува компромитирачки материјали.
 
Последно уредено од модератор:

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.393
Поени од реакции
51.986
Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов :icon_lol:
20200414_170013.png

 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.802
Поени од реакции
9.178
Пуштете пасвордче по ПП

Дали треба да симнам 1,6 верзија од овој линк https://cswarzone.com/cs/ и преку ова копче?
1586876732017.png

Virus-free, legit confirmed???
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
267
Поени од реакции
503
Бидејќи серверот е донација од Шведска, ги исполнува сите европски стандарди :D Тоа значи дека и припадници на лгбт заедницата можат да играат на серверот, а нив ќе ги препознаете така што во никот нема да го имаат стандардното [kgn] како останатите нормални играчи од форумов
ftw!
 
Член од
31 јануари 2018
Мислења
470
Поени од реакции
1.015

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
1.152
Поени од реакции
8.254
И на кога е идеја за тој кгн пред сфак никнејм?Дајте ми едну добру причину,молим ваз!
Еве ја 3 дна играм без тој и? И па неам корону.
И кој ви кур сс ресет скор :ROFLMAO: Поглупо од тој здравје,срамите се од убистфа и мртфинстфа? Ма нема могуќе.
Мноо ме боли кур колко пут сам умреја и колко убистфа иам.Играм за забаву.Доста некул од вашу страну,попубертетски амин,а толики волови,неможу да се размину сс вас по стазе :D
Поздраф Незфраф!!!
Кгн сакс!
Ресетскор сакс!
Бикул и пуцај кантер!
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.386
Поени од реакции
2.506
Ајде пасворд порфавор :sneaky:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.765
Поени од реакции
8.883
И на кога е идеја за тој кгн пред сфак никнејм?Дајте ми едну добру причину,молим ваз!
Еве ја 3 дна играм без тој и? И па неам корону.
И кој ви кур сс ресет скор :ROFLMAO: Поглупо од тој здравје,срамите се од убистфа и мртфинстфа? Ма нема могуќе.
Мноо ме боли кур колко пут сам умреја и колко убистфа иам.Играм за забаву.Доста некул од вашу страну,попубертетски амин,а толики волови,неможу да се размину сс вас по стазе :D
Поздраф Незфраф!!!
Кгн сакс!
Ресетскор сакс!
Бикул и пуцај кантер!
Причината за кгн е тоа што на почеток се играше на туѓи сервери и за да се распознаваме кои сме наши го ставивме тоа. Си остана традиција. Ти не го ставаш затоа што припаѓаш на одредена заедница :icon_lol: Пази парво, веќе ти го фрлија окото некои. Скраја да е да ти падни пиштолот или пушката на земја, ќе биде лошо за тебе :pos:
А за ресетскор барем јас го користам се до моментот на прво убиство. Да не почнувам со 0-16 туку со 1-0. Па после дали ќе е 1-16 небитно :D Навика јбг
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
9.900
Поени од реакции
8.246
јас неможам у 21, до колку седите ?
 
Член од
31 јули 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Пратејте ми пасворд, да ве потепам после :D
 
На врв Bottom